Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korig kell a gyereke...

Hány éves korig kell a gyerekek lázát popsiban mérni? Lenn a többi.

Figyelt kérdés
3 és fél éves a lányom legutóbb kb fél éve volt beteg, akkor ott mértem még neki, most viszont belázasodott az oviba és az óvónéni is ott mérte meg neki. Át szeretném már szoktatni hónaljra, erre tegnap este mikor mondtam neki, hogy megmérjük, magától letolta a nadrágot. A gyerekorvos is mondta, hogy nyugodtan mérjem ott, főleg, ha utána még kapja a kúpot is, akkor miért ne, hisz az a legpontosabb. Mit csináljak?

2015. máj. 29. 13:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
80%

Utolsóval tökéletesen egyetértek.

Mi egy-két alkalommal mértük popsiban még csecsemő korában a lányomnak, de mintha malacot nyúztunk volna. Azóta cumis hómérőt használunk, nagyon megbízható, szeretjük. Néhány tizedes eltérést meg lényegtelennek tartok. 39-39,5 fölött megy a kúp, de naponta többször nem akarom kínozni, főleg, ha beteg.

2015. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Másfél éves a fiunk, most ha hagyja, akkor hónaljban mérjük, ha nem hagyja, akkor popiban. Nekünk általában a hónaljnál van visítás, a popinal meg se nyikkan. Az okát nem értem, a férjem már viccelődött, hogy sok jót ez nem vetít előre. Szerencsére ritkán van egyenként lázmérésre szükség. Lazra meg kúpot adunk, mert a szirupokat sugárban hányja ki, akkor is, ha amúgy nem hányós betegsége van. Ezt sem értjük, talán túl édes és irritálja a torkát vagy nem tudom. Nekünk is egyszerűbb lenne a sterilizálás miatt ha hónaljban mérhetnénk, de rosszabbul viseli, talán majd elnövi.
2015. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Egyéni érzékenység is bejátszik,-nekem anyám is popóba mérte anno,ami nekem rohadtul kellemetlen volt,a kúp is nagyon fájt,visítottam,zokogtam és úgy éreztem az az ember kínoz akit a legjobban szeretek....

Olyan gátlás alakult ki bennem,hogy még a vőlegényemmel sem szexeltem mert attól tartottam az is úgy fog fájni mint amikor anyám a lázmérőt tuszkolta belém.

Szerencsére az azóta már férjem nagyon megértő volt és mostanra nincs semmi baj ilyen téren,persze érthető,hogy anális szexet még csak véletlenül sem kér tőlem.

2015. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!