Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmehetek egy hétre, addig 4...

Elmehetek egy hétre, addig 4 évesem a mamánál lenne?

Figyelt kérdés
Testvérem az USA-ban él, két éve nem találkoztunk. Meghívott nyáron magáhouz, és hát oda pár napra menni nem érdemes, ezért 5-6 napra mennék. Kislányom 4 éves, még csak egy-egy éjszakát aludt a mamánál. Most ott lenne amíg távol vagyok, ráadásul a férjem is ott nyaralna velük... Így elmehetek egy hétre? 5 éjaszaka lenne külön. Nagyon kötődünk egymáshoz, és nem tudom, hogy fogadná... Ha megkérdezem, azt mondja, persze, mivel nagyon szereti a mamát is, de szerintem nem méri fel, hogy ez hosszabb idő lesz, és félek, hogy szomorú lenne. De apukáját is nagyon szereti, és skypolnánk minden nap. Szerintetek...?

2015. jún. 11. 10:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én simán elmennék, mert:

- egy négyéves nem olyan kicsi már

- 5 éjszaka nem olyan nagy idő

- az apjával lenne, aki ugyanúgy szülő, plusz ott lesz a nagyi is

- és nem utolsó sorban: mert látni szeretnéd a TESTVÉREDET, ami egy teljesen érthető, emberi igény, amire szükségetek van.


Szóval én minden további nélkül elmennék ilyen feltételek mellett, szerintem ebben semmi olyan nincs, ami miatt bűntudatot kellene érezni, vagy túl kéne aggódni a dolgot.

2015. jún. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!