Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen hízókúrát ajánlotok 2...

Milyen hízókúrát ajánlotok 2 éves fiamnak? A kenyeret nem eszi.

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg gyümölcs, banán, narancs, mandarin,kivi... az én lányom jóformán gyümölcson él és azon kívűl hogy makk egészséges, fejlettebb a koránál. Napi egyszer kisadag főttétel fér el csak, de az tényleg kisadag, inkább gyümölcsök. Túrókrém, te általad készített gyümölcsökkel pépesítve, keksszel. Tejtermékek, főzelékek, tésztás ételek, minden hízlal. Kenyeren kívűl bőséges a választék, a nem természetes cukros dolgokat kerülném a kifiadnál, inkább gyümölcscukrot fogyasszon. Nyilván elkerülhetetlen, hogy pl a gyümölcsszószba ne tégy cukrot, de én a csokira gondoltam konkrétan és a pudingokra...az ilyen egészségtelen dolgokra. Mi a baj a kisfiaddal, soványnak gondolod?
2010. febr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja, most olvasom az előző kérdésedet is gondolom, te írtad :) Én nem ijednék meg, annyi ember féle pajtás van a földön, annyifélék vagyunk, tudod: sok sok levél van a fán, mégsincs két egyforma... :) Annyira sovány lenne, hogy a bordái kilátszanak? Beteges? Ezeket jó lenne tudni. Ha rossz evő, először is változtatni kell az étkezési szokásain. Hányszor eszik egy nap, és mikor? Írj és talán segíthetek.
2010. febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért kell neki hízókúra?

Sok levegő, sok folyadék és a béres csepp pl étvágyat csinál. De én azt vallom, egy gyerek tudja, mennyit akar enni

2010. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!