Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem akarok több gyereket, más...

Nem akarok több gyereket, más is van így?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves kislányom, aki botzasztóan rossz, hisztizik egésznap nagyon durván! Sokszor a párommal miatta veszünk össze! Kicsi kora óta kínlódunk vele, főleg én! Vannak könnyebb napok de főként nehezebbek, egyszerűen annyira akaratos, makacs! Nem tud egyedül játszani ( kivéve pénztárcából pakol ki, vagy a táskámból, távirányító, telefon, laptop) ezeket nem igazán szoktam megengedni neki esetleg a pénztárcából való kipakolást! Képes 2 órát sikitozva ordítani hányásig, ha valami nem úgy van ahogy ő akarja! Félreértés ne essék ő a mindenem és imádom, de néha a falramászok tőle, mert a hiszti elviselhetetlen! Főleg ha nem kap üdítőt csak vizet! Ez is nagy gond! Nem sűrűn adtam neki üdítőt, de akárhányszor a párom mamájához megyünk folyton adja neki és most már nem akarja meginni a vizet sem! Inkább nem iszik, hozzám vágja a cumisüveget és ordít! :( Ha a párom felhozza hogy majd ha lesz 2. gyerek én úgy leszoktam cseszni hogy csak na! Gondolni sem akarok rá! :( van valaki még így rajtam kívűl?

2015. jún. 21. 23:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
29%

Könyörgöm, másfél éves...

Ez kb. négy éves koráig így lesz.

2015. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
59%

Hát elég jól megkaptátok a sorstól:D Normális, hogy így érzel. Talán pár év múlva lenyugszik a gyerek és akkor akarni fogsz egy másikat, de az is normális, ha nem, mert félnél, hogy kezdheted előről az egészet:D

Nekem kettő van, szerencsére az első még a normál kategóriába tartozik-ő sem a legkönnyebb eset-, a második meg még csak fél éves. Mostanában azért a naggyal több a probléma-gondolom a kistesó érkezése miatt, de hátha majd lecsillapodik.

Szóval még azt is bele kell kalkulálnod, hogy most milyen rossz és hogy valószínű rosszul viselné a kistesó érkezését és félő, hogy dupla ilyen rossz lesz:S

Vannak nehezen kezelhető csöppségek.

Kitartás, talán ő hamar letudja a dackorszakot, aztán nyugi lesz egy darabig.

2015. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
Egy gyerek a szülője tükörképe! Ha hisztis nagyon durván, akkor magadba kell nézned! Te nyugodt, kiegyensúlyozott vagy? Minden rendben van lelkedben? Ha a válasz igen, akkor kitartás. Ahogy az első írja, ez életkori sajátosság, és sokáig eltart.
2015. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
22%

Másfél évesen cumisüveg?


Más kérdésem nincs, Te nevelted.

2015. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Cumisüvegnek hívom az itatópoharat is! Nem tud még pohárból inni, sem kanállal enni! Minden nyugis körülötte,a mese sem köti le! Csak a vivatv akkor táncol egy darabig! Játékok sem érdeklik, egy fakanállal hamarabb eljátszik mint egy zenélős hiperszuper játékkal!wc-re sem
2015. jún. 21. 23:31
 6/28 anonim ***** válasza:
0%
Nincs valahol a háttérben egy nagyi, akik agyon dédelgeti? Ha igen, akkor ne csodálkozz, elkényeztette. Ha te nem állsz állandóan a szolgálatára, akkor jön a hiszti. Nagyit meg kell győzni arról, hogy ne dédelgesse állandóan.
2015. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Wc-re sem enged egyedül,fürödni, mosogatni és főzni sem! Ha alszik és kisurranok azonnal észreveszi!Rám van tapadva maximálisan, amit megértek, de néha már sok! Ha a párom megölel vagy puszil már szalad és azonnal választ szét minket!Nehéz, mert nem a " tipikus" hisztis, hanem nagyon brutális! Sokszor behány annyira sír és ordít, persze akkor már beadom a derekam és odaadom amit kér! Főleg 2 óra kínlódás után
2015. jún. 21. 23:41
 8/28 anonim válasza:
27%
Ne haragudj, de csak a felkiáltójelet ismered?
2015. jún. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez most hogy jön ide? De köszi hogy szóltál, majd figyelek csak túl belendültem és telefonról pötyögök...
2015. jún. 21. 23:47
 10/28 anonim ***** válasza:
82%

"Ez kb. négy éves koráig így lesz"

nálam még 16 évesen is így volt!

2015. jún. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!