Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elengednétek 4 éves a...

Ti elengednétek 4 éves a gyereketeket az óvodával strandolni?

Figyelt kérdés
Kb.15 gyerek lesz és 3 felnőtt.Én nem igazàn merem elengedni már csak abból kifolyólag sem hogy pár napja voltak kirándulni 1 erdőben és csomagoltam a gyereknek szúnyogriasztót és napkrémet is amit mondtam is reggel az óvónőnek és a gyerek tele szúnyogcsípéssel és leégve jött haza!!Ki sem bontották egyiket sem.Ezt onnan tudom hogy reggel vettem neki mindkettőt és úgy hozta haza a gyerek délután mint ahogy reggel beraktam neki!A biztonsági pöcök ami az első kinyitáskor leesik róla az is rajta volt!Én bontottam ki este mind a kettőt.Amikor másnap megkérdeztem az óvónőt azt mondta le lett kenve a gyerek majd amikor mondtam neki hogy ki sem lett nyitva a napteje meg a szúnyog riasztója és tiszta szúnyogcsípés meg égéses a gyerek akkor azt mondta hogy ő nem tehet róla csoportosan lettek fújva amire a lányom nem ment oda és a gyerek hibàja mert egy ekkora gyereknek màr magától oda kellett vna mennie.Ez volt az óvónő vàlasza!!Ebből kifolyólag nemtudom hogyan merjem elengedni...Mennyire figyelnének ott a strandon rá.Amúgy pici vízben lesznek gyerekeknek valóban.
2015. jún. 23. 22:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Szia,en nem engednem el,de ez csak az en velemenyem :)
2015. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem...
2015. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én sem, csak max ha tudnék menni én is. 4 évesen még nagyon pici. Mi kb 3.-4. osztályban voltunk strandolni az osztállyal először, majdnem bele is fulladt a vízbe az egyik kislány, mert beugrott a mélyvízbe... Pedig nem voltunk már nagyon kicsik. Én nem is értem miért visznek mostanában ovisokat ilyen csoportkirándulásokra... Szerintem kirándulni, strandilni, az ilyen kicsi gyerek menjen a családjával, mert ők még nagyon kicsik, hogy bármire figyeljenek egyedül, és az óvónők meg nem tudnak ennyi gyerekre figyelni egyszerre (pl hogy mindegyik be legyen kenve, fújva, stb)
2015. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedném
2015. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2015. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sem engedném el. Mi a családi strandolást is úgy oldjuk meg, hogy minden gyerekre (3-an vannak) jusson egy felnőtt.
2015. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Bea~ válasza:
100%
Én sem engedményt el,ilyen óvónővel meg pláne nem!Van képe a gyerekre kenni a saját lustaságát!Én a helyedben ovit is váltanék nem hagynám ilyen óvónőre még 2-3 évig.
2015. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Kérdeztem az óvónőt hogy én mehetek e de azt mondta hogy szülő nem mehet.Így akkor nem engedem el.Otthon lesz velem az a biztos!
2015. jún. 23. 22:49
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Állatkertes kirándulásra simán elengedtem, ott nem hezitáltam, de strandra nem engedném, milliószor veszélyesebb. (Szintén 4 éves a lányom.) Egyébként nem is értem, oviban nemigen szokott lenni ilyen, és nem véletlenül...
2015. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
100%
Nem, nem, és nagyon nem!! 4 éves, még nagyon kicsike. Tulajdonképpen minden kisgyermekhez kellene egy felnőtt, mert ilyenkor a játék hevében még az pici kis okosságuk is elillan. Nem csak a vízben lehet gond, hanem kint a parton is. Elcsúszhatnak a vizes felületen, stb. Én mondjuk, nem is értem, h akarnak ilyen piciket elvinni.., vagy csak az óvonénik akarnak napozni munkaidőben? Félelmetes. Ne engedd el, bárki bármit mond, a gyermeked fontosabb számodra, mármilyen véleménynél!
2015. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!