Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elengednétek 4 éves a...

Ti elengednétek 4 éves a gyereketeket az óvodával strandolni?

Figyelt kérdés
Kb.15 gyerek lesz és 3 felnőtt.Én nem igazàn merem elengedni már csak abból kifolyólag sem hogy pár napja voltak kirándulni 1 erdőben és csomagoltam a gyereknek szúnyogriasztót és napkrémet is amit mondtam is reggel az óvónőnek és a gyerek tele szúnyogcsípéssel és leégve jött haza!!Ki sem bontották egyiket sem.Ezt onnan tudom hogy reggel vettem neki mindkettőt és úgy hozta haza a gyerek délután mint ahogy reggel beraktam neki!A biztonsági pöcök ami az első kinyitáskor leesik róla az is rajta volt!Én bontottam ki este mind a kettőt.Amikor másnap megkérdeztem az óvónőt azt mondta le lett kenve a gyerek majd amikor mondtam neki hogy ki sem lett nyitva a napteje meg a szúnyog riasztója és tiszta szúnyogcsípés meg égéses a gyerek akkor azt mondta hogy ő nem tehet róla csoportosan lettek fújva amire a lányom nem ment oda és a gyerek hibàja mert egy ekkora gyereknek màr magától oda kellett vna mennie.Ez volt az óvónő vàlasza!!Ebből kifolyólag nemtudom hogyan merjem elengedni...Mennyire figyelnének ott a strandon rá.Amúgy pici vízben lesznek gyerekeknek valóban.
2015. jún. 23. 22:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem.A strand veszélyes hely, ha már úszni is tud rendesen, akkor is csak úgy engedném, hogy állandóan odafigyelnek rá.(És úgy látom a ti óvónőitek mindent csinálnak, csak nem a gyerekekre figyelnek).
2015. jún. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Még ha tud is úszni, akkor is sokminden történhet. Megcsúszik, eleség, beveri a fejét, jatszásban nyel egy csomó vizet, leég, stb... Ne engedd el szerintem!
2015. jún. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
73%
3 felnőtt 15 gyerekre szerintem kevés.. ha a saját gyerekeik lennének se tudnának 5 felé szakadni. És egyébként egy strandon nemcsak az elcsúszás, leégés, fulladás veszélye áll fent, de pl pedofilok, szatírok. A világ legrosszabb helye egy strand egy 4 éves kisgyereknek, aki mondjuk elindul fagyit venni amíg az óvónéni nem figyel. Ki van zárva h elengedjem a saját gyerekemet ilyen helyre, úgy, hogy én nem vagyok ott.
2015. jún. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nálunk az ovis kiránduláson nem vállalják be a gyerekeket szulok nélkul.
2015. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Neeeem...én nem engedném. Nálunk az ovis kirándulás abban merült ki, hogy egy közeli, séta távolságra levő helyre kirándultak a gyerekek. Élete első kirándulása volt nélkülünk, úgyhogy még így is izgultam, hogy minden rendben lesz-e. Ja, és hozzáteszem hogy direkt kérték az óvónők, hogy tegyünk el egy üveg vizet (természetesen kérés nélkül is tettem volna neki), de ki se lett bontva! Pedig kánikula volt aznap...na, ennyire tudtak hárman figyelni a 22 gyerekre. Nekem nem ér meg 3-4 óra idegeskedést egy ilyen program, majd elvisszük mi a strandra.
2015. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem engedném el, csak,ha én is mennék. Amúgy mi az,hogy nem mehet sz ülő??? Megveszi a belépôt és bemegy!

A másik,hogy óvónőként kizárt,hogy ekkora felelôsséget bevállaljak...egyáltalän nem értem, hogy juthat ilyen az eszükbe...

Le vagyok döbbenve...

2015. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!