Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elengednétek 4 éves a...

Ti elengednétek 4 éves a gyereketeket az óvodával strandolni?

Figyelt kérdés
Kb.15 gyerek lesz és 3 felnőtt.Én nem igazàn merem elengedni már csak abból kifolyólag sem hogy pár napja voltak kirándulni 1 erdőben és csomagoltam a gyereknek szúnyogriasztót és napkrémet is amit mondtam is reggel az óvónőnek és a gyerek tele szúnyogcsípéssel és leégve jött haza!!Ki sem bontották egyiket sem.Ezt onnan tudom hogy reggel vettem neki mindkettőt és úgy hozta haza a gyerek délután mint ahogy reggel beraktam neki!A biztonsági pöcök ami az első kinyitáskor leesik róla az is rajta volt!Én bontottam ki este mind a kettőt.Amikor másnap megkérdeztem az óvónőt azt mondta le lett kenve a gyerek majd amikor mondtam neki hogy ki sem lett nyitva a napteje meg a szúnyog riasztója és tiszta szúnyogcsípés meg égéses a gyerek akkor azt mondta hogy ő nem tehet róla csoportosan lettek fújva amire a lányom nem ment oda és a gyerek hibàja mert egy ekkora gyereknek màr magától oda kellett vna mennie.Ez volt az óvónő vàlasza!!Ebből kifolyólag nemtudom hogyan merjem elengedni...Mennyire figyelnének ott a strandon rá.Amúgy pici vízben lesznek gyerekeknek valóban.
2015. jún. 23. 22:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem, nem, nem, soha! Tavaly volt egy kislany, emlekeztek? Talan nem ovi volt, hanem valami tabor. A kislany belefulladt a medencebe, a karuszo pedig, amit az anyukaja csomagolt, az ott volt erinetlenul a kislany taskajaban. Meg kicsi a kisfiam, de viz kozelebe, amig nem tud uszni csak es kizarolag az apjaval vagy velem mehet.
2015. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem, dehogy engedném. Szó se lehet róla.Az óvónő hozzáállása meg egyenesen felháborìtó.

Az ovi meg egy idióta, hogy strandra viszik őket, nem is ertem. :(

2015. jún. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Meg különben is!! Tök hideg van...ez most komoly???
2015. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem...
2015. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Bent lennének gondolom.Nem a kinti medencèkben.
2015. jún. 23. 23:31
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedném el én sem!
2015. jún. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

2014.07.21 - Paskal strand

Az a kislany az en rokonom volt... 6 eves volt...

NEM ENGEDNEM EL!!!!!!

2015. jún. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
94%
Bár még meg se született a gyerekem, nem engedném. Annak idején, mikor én voltam ovis, egy egyszerű állatkerti kiránduláskor is jött minden gyerekkel az anyja/apja. Szóval eleve nem tetszik a felnőtt-gyerek arány, strandoláshoz főleg nem.
2015. jún. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Kizart! Csak az en vagy apja jelenleteben!ne legyen lelkifurdalasod, ha otthon marad veled!
2015. jún. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedném. Mi csak állatkertben voltunk az ovival kirándulni, de természetes volt, hogy mindenkivel jön a szülő.
2015. jún. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!