Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen sűrűm eszik édességet...

Milyen sűrűm eszik édességet és miket a 2 - 2,5 éves gyereketek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Minden nap.Túrórudi, nyalóka, balatonszelet.
2010. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem még csak 1,5 éves a kislányom, próbálom óvni az édességektől, de ezeket eszi (ezek sztm még az adható kategória): túrórudi (ez a nagy kedvence), krémtúró, joghurthab, túrókrém, gesztenyepüré, pudingok. Tehát azért csokit, cukorkát, nyalókát nem adok neki.

2010. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia!Az édességet nem nagyon eszi szerencsére,nagy ritkán egy-egy szelet Boci csoki lecsúszik neki,de magától nem kér soha.Inkább krémtúrót,pudingot szokott enni,hetente kb 4-szer.
2010. márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Enyém 2,5 de allergiás, ezért a tejdesszertek, joghurtok, túrórudi, csokik nincsenek listán...

Sütök kuglófot, sütit, boltiból kakaókrémes kekszet kap, meg háztartási kekszet is.

Minden nap eszik valamit ezekből, de nem nagy adagokat, nem is szereti annyira, inkább ropit, pogácsát, sajtos tallért kér...

2010. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is a sláger a Túrórudi.

De imádja az össze tejterméket:joghurtok ,túrókrém,tejbe rizs,puding,Kinder szelet,Geszti rudi(belseje gesztenyés)..., és szoktam venni még Dörmi macit, babapiskótát(ami cukrozatlan kívülről!), Győri zabfalatokat, háztartási kekszet,pék sütiket(fánk,kakaós csiga,bukta...) és ha néha sültök sütikből. :)

de próbálom mindig keverni,hogy ne minden nap édeset egyen,gyümivel és sós ropogtatnivalóval:kukorica pufi,buláta,köles golyó,Korpavit,perec,kifli,pogácsa...

21hónapos kislány anyukája

2010. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A lányom 22 hónapos

Nagy sláger a túró rudi, dörmi maci, kinder csoki (ezt max 1-2 hetente kap)

Igyekszem elkerülni, hogy minden nap ezeket falja, így kb 2 naponta kap valami édességet, bár nem mindig, mert van,hogy őrületes hiszti megy a túró rudiért és a végén beadom a derekam. :))

2010. márc. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21 hónapos lányomnál a sláger: túró rudi, boci csoki (egy kockának a sarkát kapja csak), balaton szelet (apukája ha eszik, abból harap 1-2 falatot). Néha puding. De én még nem tudtam olyan édességet adni neki, ami nem ízlett volna.... Hiába, mi is édesszájúak vagyunk.
2010. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szinte minden nap eszik - valamelyiket ezekből:

túró rudi, puding, Dörmi maci, tejszelet. Ennél "durvább" :-))) édességeket nem kap, de én ezt is soknak tartom. Csak azért kapja, mert nagyon válogatós és ha nem kapná, lenne olyan nap, amikor alig lenne valami a pocakban. (Sajnos nem az édesség miatt válogatós.)

2010. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Általában joghurt,krémtúró amit szeret,meg a gumimaci.De ezek sem mindennaposak a gumimaci csak akkor ha eszébe jut.Nem annyira szereti az édességet,inkább a sósperec,pogi,kuki.
2010. márc. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igaz,nekem még "csak" 16 hónapos a lányom,de külön ő nem kap édességet(csoki,cukorka,puding,túró rudi),ha én eszem kap belőle.Én eszem 1-2 naponta túrórudit v.1 pudingot v. kekszet úgyhogy azért kap ő is,de nagyon mértékkel.
2010. márc. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!