Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik illemhelyet használjuk...

Melyik illemhelyet használjuk ellenkező nemű kisgyerekünkkel?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés apropóján kérdezem, ahová válaszoltam is.

Lányos apa vagyok, kislányom 4 éves. Sokszor vagyok vele délutánonként, úszni is én hordom.

A gondom a következő: a női mosdóba nem vihetem (próbáltam, pillanatok alatt kidobtak), pedig ott minden lényeges a fülkékben történik, tehát nem látnék semmi olyat, amit nem kéne. A férfimosdóba én ugye simán mehetek, de a piszoárt használó többi pasas nem igazán díjaz egy 4 éves kislányt, meg hát a látvány sem neki való.

Próbáltam már más anyukát megkérni, hogy kísérje be, de azt nem vállalják hogy ölben tartsák a WC fölé, ráülni meg nem engedjük, de amúgy sem tetszik a dolog, hogy másra bízzam a gyereket.

Akkor most nem mehetünk ellenkező nemű gyerekkel nyilvános helyre, vagy van van valami megoldás szerintetek? Nálatok hogy oldják meg az apák?


2015. júl. 10. 13:56
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
16%

Férjem simán besétált a női mosdóba, amikor Ő vitte a kislányunkat.

Én is azt gondolom, hogy inkább apuka a női szakaszba, mint a kislány a pasikhoz.

2015. júl. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
És nem próbálták kidobni?
2015. júl. 10. 14:01
 3/43 anonim ***** válasza:
86%

A nőibe mennek - még sosem dobták ki őket.

Pelenkázni is mindig oda ment, mert ahol nincs külön pelenkázó ott a női wc-ben van, szóval akkor még csak választási lehetősége sem volt.

2015. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
11%
Már bocs de piszkosul nem örülnék, ha beállítana egy férfi a női mosdóba, se kislánnyal se anélkül. Vagy be kell jönnie vele egy felnőtt nőnek (anya?) vagy egyedül kell pisilnie vagy bokor. Arra nem kell ráülni. Lehet a lányodnak nem kéne látnia a piszoárt használó férfiakat (aki mellesleg a fal felé fordulnak, ha nem tévedek), de neked meg semmi keresnivalód a női mosdóban. Van ülőkére helyezhető egyszer használatos papír izé, azt tudom még javasolni.
2015. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk még nem volt ilyen szituáció, de azt gondolom ilyenkor inkább a nőibe vigye be. Ott eleve "fülkék" vannak, ha egy apuka bemegy nem fog látni a világon semmit, max a kézmosást.... Én nem néznék furán ha egy apuka kislánnyal jönne be. Inkább mint a férfi wc
2015. júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
87%
4-es: miért zavar? (nem kötekedés, csak kíváncsiság).
2015. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es! Igaz, hogy a pasik a fal felé fordulnak, de a nők meg a fülkében vannak, azaz még annyit sem lehet belőlük látni, mint a pasikból.

Ha én viszem, akkor anya dolgozik (váltott műszak általában).

A bokorba pisilést meg hagyjuk, csak nem rohangálunk ki pl. az uszodából, meg Pesten ez azért nem is így megy.

Papírülőkét még nem tudja feltenni, meg nem is maradna rajta a Wc-n, mert aprócska a lány, gyakorlatilag felmászik a WC-re.

Egyéb ötlet?

2015. júl. 10. 14:08
 8/43 anonim ***** válasza:
91%
Engem is érdekelne kedves 4-es, hogy ez téged miért zavarna? Te megpisiltetnéd egy idegen gyerekét például? vagy mit szólnál, ha a te gyerekedet küldené valaki a bokorba?
2015. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés 4-eshez:

Kisfiú anyukájával is zavarna a nőiben? Én sem kötekedni akarok, csak érdekel.

2015. júl. 10. 14:11
 10/43 anonim ***** válasza:
66%
Engem ez nem zavar. Szerintem vidd a nőibe, aki meg szól azt elküldheted a francba.
2015. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!