Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik illemhelyet használjuk...

Melyik illemhelyet használjuk ellenkező nemű kisgyerekünkkel?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés apropóján kérdezem, ahová válaszoltam is.

Lányos apa vagyok, kislányom 4 éves. Sokszor vagyok vele délutánonként, úszni is én hordom.

A gondom a következő: a női mosdóba nem vihetem (próbáltam, pillanatok alatt kidobtak), pedig ott minden lényeges a fülkékben történik, tehát nem látnék semmi olyat, amit nem kéne. A férfimosdóba én ugye simán mehetek, de a piszoárt használó többi pasas nem igazán díjaz egy 4 éves kislányt, meg hát a látvány sem neki való.

Próbáltam már más anyukát megkérni, hogy kísérje be, de azt nem vállalják hogy ölben tartsák a WC fölé, ráülni meg nem engedjük, de amúgy sem tetszik a dolog, hogy másra bízzam a gyereket.

Akkor most nem mehetünk ellenkező nemű gyerekkel nyilvános helyre, vagy van van valami megoldás szerintetek? Nálatok hogy oldják meg az apák?


2015. júl. 10. 13:56
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
87%
Nekem fiam van (3 éves) és ha én megyek vele, akkor bizony jön velem a női wc-be. Engem például nem is zavarna egyáltalán, ha egy apuka behozná a női wc-be a kislányát.
2015. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodtan vidd a noibe. Aki ezt nem erti meg vagy azt gondolja, hogy direkt azert vagy ott, hogy ot meglesd es ezert meg egy gyereket is magaddal viszel az igazabol szot sem erdemel. :)
2015. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
92%
Menj nyugodtan a nőibe! Ne hagyd magad kidobni!
2015. júl. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
77%

Határozottan, mosolyogva kell bemenni, akkor úgysem mernek szólni. Az pedig, hogy ki mit gondol, meg le van ....

Én inkább a bokorban pisiltetést nézem ferde szemmel. Ha van a közelben wc, akkor oda kell menni. Nem vagyunk kutyák, hogy a bokorba intézzük a dolgainkat!

2015. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Bevallom, eddig a férfibe mentünk. Mindig mondom neki, hogy ne bámészkodjon, ne szólaljon meg, és gyorsan besurranunk egy fülkébe. Csakhogy már fineszes, és bizony feltűnnek neki dolgok, amiket azonnal ki is mond.

Amúgy ott is kaptam már néhány keresetlen beszólást, de férfiakkal ezt könnyebb lerendezni. Most viszont annyian javasoltátok, hogy menjünk a nőibe, hogy átnyergelünk arra.

Délután megyünk uszodába, majd meglátjuk...

2015. júl. 10. 14:20
 16/43 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom a 4-esnek se férje, se gyereke.


A nőibe vidd...aztán ne foglalkozz azzal ki mit mond.

Én felnőttként sem szivsen mennék a férfi mosdóba, még akkor sem ha nincs bent egy árva lélek sem..

2015. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
82%
Megírod a fejleményeket? :)
2015. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

14-es!

Majd gyakorlom a határozott mosolyt:-)

2015. júl. 10. 14:25
 19/43 A kérdező kommentje:

17-es! Persze, majd megírom! Ha agyon nem ütnek a női mosdóban:-)

Tényleg köszi mindenkinek!

2015. júl. 10. 14:26
 20/43 anonim ***** válasza:
47%

En is a noibe vinnem, egyebkent segitettem mar apukanak kislanyt pisiltetni, de ahhoz az is kell, h a gyerek egyuttmukodjon.

Fiamat is a noibe viszem, anyuka vagyok.

2015. júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!