Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik illemhelyet használjuk...

Melyik illemhelyet használjuk ellenkező nemű kisgyerekünkkel?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés apropóján kérdezem, ahová válaszoltam is.

Lányos apa vagyok, kislányom 4 éves. Sokszor vagyok vele délutánonként, úszni is én hordom.

A gondom a következő: a női mosdóba nem vihetem (próbáltam, pillanatok alatt kidobtak), pedig ott minden lényeges a fülkékben történik, tehát nem látnék semmi olyat, amit nem kéne. A férfimosdóba én ugye simán mehetek, de a piszoárt használó többi pasas nem igazán díjaz egy 4 éves kislányt, meg hát a látvány sem neki való.

Próbáltam már más anyukát megkérni, hogy kísérje be, de azt nem vállalják hogy ölben tartsák a WC fölé, ráülni meg nem engedjük, de amúgy sem tetszik a dolog, hogy másra bízzam a gyereket.

Akkor most nem mehetünk ellenkező nemű gyerekkel nyilvános helyre, vagy van van valami megoldás szerintetek? Nálatok hogy oldják meg az apák?


2015. júl. 10. 13:56
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Jöhet az élménybeszámoló?

1. felvonás: úszás előtti pisi, avagy a vihogó kamaszlányok.

Kezdem azzal, hogy a nejem szerint nyúlbéla vagyok, ami külön gáz egy 32 éves, 185 centis, majd 100 kilós, szakállas pasinál. Nos, most sem sikerült őszintére az általatok ajánlott magabiztos mosoly. Gyakorlatilag besunnyogtam a gyerekkel a női mosdóba, ahol egy csapat kamaszlányba futottunk bele. Amúgy is vihogtak rendesen, de amikor meglátták az ijedt képemet, meg ahogyan a lányom a kezemnél fogva vonszol a fülke felé, hát le sem írom... Ráadásul kibeszéltek, amíg benn voltunk:-)


2. felvonás, úszás utáni pisi, avagy a mamika kommandó.

Mivel túléltük az első mosdólátogatást, már kicsit magabiztosabban vonultunk be a női mosdóba. Esküszöm, még a mosoly is megvolt! Bár ne lett volna, lehet, hogy a szelíd alázatosság jobban bevált volna, ugyanis három, 70 év körüli hölgy volt a mosdóknál. Még a számat sem volt időm kinyitni, már nekem is estek. Nem szelíden, hanem rögtön teljes hangerővel. Még jó, hogy szatírt nem kiáltottak. Elmakogtam, hogy a kislányommal mégsem mehetek a férfimosdóba, na erre lettem ferde hajlamú (?), meg pedofil (?), mert egy férfi ne pisiltessen kislányokat.

De határozottan bátor voltam, meg a lányom lába is erősen keresztben állt már, így a kijárat helyett bemenekültünk a fülkébe.

Jó sokat pepecseltünk, hátha addigra elmennek, a lányom nem is értette a dolgot, mert máskor mindig sürgetem, de nem volt nekik sietős. Mire kimentünk, egy anyuka jött be a kisfiával, így amíg őt szapulták, el tudtuk slisszolni.


Végülis túléltük, csak a gyerekem faggatott hazafelé, hogy "Miért haragudtak rád a nénik, apa?" Felhívtam a feleségemet is, hát mit mondjak, könnyesre röhögte magát:-)


Szerintetek jól csináltam?

2015. júl. 10. 19:05
 32/43 anonim ***** válasza:
82%

Beszólásra kicsit kidobóemberesen tárd szét a karod (vidd a dinnyéket), húzd össze a morcosan a szemöldöködet és kissé hajolj a nénik fölé. Amikor már kellemetlenül közel vagy és hátrálnának, nagyon barátságos hangon kérdezd meg, hogy "ne haragudjon, hogy tetszett mondani? Nem igazán jó a hallásom, kérem ismételje meg!".


Garantáltan elmenekülnek.

Jómagam nő vagyok, mélynövésű és 50 kg, de hasonló helyzetekben mindig remekül működött, hogy egyszerűen beléptem az illető intim zónájába (testétől 20-30 cm-es "burok"). Ettől mindenki ösztönösen kimenekül a szituációból és nincs energiája még beszólásokon is gondolkozni.

Pedig elhiheted, hogy nem vagyok túl félelmetes látvány a másfél méteres vézna testemmel.

2015. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
90%
Bár a pedofilos beszólásra én inkább elvigyorodtam volna és a számat erotikusan megnyalva rákacsintottam volna az idős nőre, hogy "én inkább az érett nőket szeretem". Ebben az esetben is garantált a hanyatt-homlok menekülés.
2015. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
81%
33-as verziója lehet bevált volna. Vagy nem, és rád mászik valamelyik. Esetleg mind a 3 egyszerre. :)
2015. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Kedves 32-33! Tudod, nyúlbéla:-)
2015. júl. 10. 20:19
 36/43 anonim ***** válasza:
81%
Esetleg mond nekik hogy Zsuzsa vagyok és nem értem miért ne jöhetnék be nő létemre a mosdóba?:)
2015. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, már nemcsak a nejem röhög rajtam:-) Tényleg ennyire béna voltam?
2015. júl. 10. 20:46
 38/43 anonim ***** válasza:
81%
Jól csináltad! Legközelebb légy határozottabb, ha beszólnak. Amúgy meg ne is foglalkozz a mamikkal :) inkább picsogjanak a tükör előtt ,mint a kislányban legyen "törés" egy pisiltetés miatt.
2015. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
81%

Tényleg nem csak a feleséged röhög rajtad. :)

Viccet félretéve, tényleg ne foglalkozz az ilyenekkel. Nem kell nekik szólni semmit, köszönj nekik jó nagyot (nénikéknek csókolommal) és mosolyogva menj tovább a kislányoddal.

2015. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is menjetek be nyugodtan a nőibe.


Egyébként, amint hallottad is saját füleiddel, a kisfiúkkal érkező anyákat is tudják érdekesen fogadni. Csak hogy ne érezd magad annyira rosszul, egy hasonló testfelépítésű és mentalitású nőtől (nyúljuliska?):) is hallhatsz egy ilyen sztorit:


McDonald's mosdója (szobatisztaság kezdete, kb. 2 hete nem kellett már pelenka): 2,5 éves volt a fiam, gyorsan berohantunk a mosdóba. A tükör előtt állt egy nő 11-12 éves lányával, és nekifogott sipítozni, hogy ez női WC, és hogy gondolom, hogy ide férfiakat (!!!!) is behozok?! És ebben a szellemben végig nyomta, míg megpisiltettem a gyereket, mikor kijöttünk a WC-ből, akkor mentek ki. Mire mi kimentünk, ott várt a biztonsági őr, és udvariasan közölte, hogy ez női mosdó, és az egyik vendég panaszkodott, hogy férfiakat viszek be, és ez igaz-e.

A szám is tátva maradt, de annyit ki tudtam nyögni, hogy a fiamat vittem, mert pisilnie kellett. Lenézett a gyerekre, majd rezzenéstelen arccal közölte, hogy legközelebb szóljak neki, majd ő megpisilteti a gyereket.


Én is elmenekültem onnan, a barátaink a mai napig röhögnek rajtam, mikor szóba kerül a sztori!

2015. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!