Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik illemhelyet használjuk...

Melyik illemhelyet használjuk ellenkező nemű kisgyerekünkkel?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés apropóján kérdezem, ahová válaszoltam is.

Lányos apa vagyok, kislányom 4 éves. Sokszor vagyok vele délutánonként, úszni is én hordom.

A gondom a következő: a női mosdóba nem vihetem (próbáltam, pillanatok alatt kidobtak), pedig ott minden lényeges a fülkékben történik, tehát nem látnék semmi olyat, amit nem kéne. A férfimosdóba én ugye simán mehetek, de a piszoárt használó többi pasas nem igazán díjaz egy 4 éves kislányt, meg hát a látvány sem neki való.

Próbáltam már más anyukát megkérni, hogy kísérje be, de azt nem vállalják hogy ölben tartsák a WC fölé, ráülni meg nem engedjük, de amúgy sem tetszik a dolog, hogy másra bízzam a gyereket.

Akkor most nem mehetünk ellenkező nemű gyerekkel nyilvános helyre, vagy van van valami megoldás szerintetek? Nálatok hogy oldják meg az apák?


2015. júl. 10. 13:56
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez igen jó. Arra mondjuk már nem is mondok semmit, hogy az én gyerekem mennyire menne el egy idegen biztonsági őrrel pisilni..... na mindegy :D
2015. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:
Kedves Nyúljuliska! Ez nagyon jó volt:-)
2015. júl. 11. 07:04
 43/43 anonim ***** válasza:

En is a noibe vinném a gyereket. Legfeljebb bekopogsz és megkérdezed, h behozhatod-e a lányodat pisilni, zavar-e valakit a jelenléted. (Hozzá teszem, h engem nem zavarna).


28N

2015. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!