Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért fél 3 évesem az idegen...

Miért fél 3 évesem az idegen gyerekektől?

Figyelt kérdés
3 éves lányom ősszel kezdi az óvodát, bölcsibe nem járt mert tavaly nem vették fel férőhely hiánya miatt. Úgyhogy mikor visszamentem dolgozni nagyszülők vigyáztak rá, és még most nyáron is. Még nem mentem vissza dolgozni addig jártam vele zenebölcsibe, meg sokat jártunk játszótérre, nővéremnek van egy 5 éves és egy 1 éves kislánya hozzájuk is sokat járunk. A játszótérre most is sokat megyünk de valamiért elkezdett félni a gyerekektől, főleg ha idegenek. Eddig nem volt ilyen pár hónapja kezdte ezt. Voltunk egy ilyen ugrálóparkban vele és egyszerűen nem volt hajlando a légvárakba bemenni mert ott voltak a gyerekek. Aggódom hogy mi lesz az óvodában így.. Ott is félni fog a gyerekektől? Vagy akkor majd megváltozik? Nem tudom mi van vele...
2015. júl. 13. 08:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetett esetleg egy rossz élménye? Egy másik gyerek aki megijesztette, akár kicsit hangosabb volt, vagy bármi banális dolgo is kiváltat bennük ilyenkor félelmet. Szerintem semmit se erőltess, szépen vidd tovább legalább a rokon gyerekekhez, de legyél velük, segítsd. Beszoktatásnál mond elm ajd az óvónéniknek is a nehézséged, így tudnak kimondottan figyelni erre!
2015. júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
MERT A GYEREKEK 90%-A GONOSZ. Kivéve a te picid meg a pár normális,ritka kivételek...
2015. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!