Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hol vettetek gyerekágyat?...

Ti hol vettetek gyerekágyat? (leesésgátlósat)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy milyenek tetszenek de kb 40.000ft alatt nem igen találok, plusz még matracot is kell bele venni. Tényleg ennyibe kerülnek manapság az ágyak?
2015. júl. 13. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Nálunk a bútorboltban 27ezer körül vannak.

De miért kellene ahhoz külön matrac?


Amúgy én használtan vettem jó állapotút 6000-ért.

Ilyesmit:

[link]

És ennek levehető a leesésgátlója, ha nagyobb lesz a gyerek.

2015. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ikea

Van gyerekágy + leesésgátló

2015. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Interneten. Mind a kettőt, és elég jó áron, szuper jó állapotút! De tényleg! A kisebb ágy volt 5 éve 4800Ft,körbe támlás, azt licittel, a másikat, ami 2 hónapos, vadi új, 20.000Ft. Az utóbbi fotelágy. Ki lehet fogni, csak idő kérdése. Természetesen én szeretem előbb látni, amit veszek, persze nem mindig sikerül, így hagyatkozom a megérzéseimre, ami eddig mindig sikerült is.

Ha van időd, böngéssz a neten (Vatera, Jófogás,stb, hidd el megéri. Ha olcsót szeretnél. Ha meg megteheted, hogy drágábbat, akkor csakis bútorbolt.

2015. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Semmi bajom a használt holmikkal szóval igazatok van, körülnézek ezeket az oldalakon is. Fa kereteset szeretnék...
2015. júl. 14. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is épp aktuális ez a téma. Hónapok óta ágyat keresek a kisfiúnknak.

Igazán nincsenek nagy igényeim, csak fa keretes leesésgátlós legyen és kényelmes matraccal. Nagyon úgy nézett ki hogy 1., csak horror áron találok (mert találtam az ágymester.hu-n írtam is nekik, 80 ezer ft lett volna matraccal, házhozszállítással..... Na neeeee)

2., vagy fel kell adnom az igényeimet és sima úgymond kanapét venni, de azt nagyon nem akartam)


Most úgy alakult hogy kinéztem egy nagyon szép ágyat a neten, ezt megmutattuk egy asztalos ismerősünknek hogy mennyiért csinálná meg, leesésgátlóval amit később le lehet venni és ágyzáró karfával(mert a gyerek különben szökik :-) Azt mondta baráti árat számol, és nagyon kényelmes matracot is intézett nekünk ( hála a kapcsolatainak). 37 ezerbe fog kerülni. Ebből 22 ezer az ágy, 15 ezer meg a matrac. A héten kész is lesz. Már nagyon várom!

2015. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Ugyan így vagyok énis, és én is ott néztem amit te is írtál. Lehet, hogy nekem is inkább asztalost kellene keresnek... Köszönöm a válaszod.
2015. júl. 15. 10:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszereztem egy heverőt és készitettem rá leesés gátlót! Ha még 10 évig kitart, már jó.
2015. júl. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!