Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elvinnétek a 4 éves kisfiat...

Ti elvinnétek a 4 éves kisfiatok a Minionyok-ra? Elvileg 12-es karikával megy.

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 14:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell mindent értsenek belőle, vannak olyan dolgok, amiket csak a nagyok vagy a felnőtek értenek, de nagyon sok olyan jelenet van, ami a kisgyerekeknek is komikus. Lányom napok óta fájósra röhögi a hasát ha eszébe jut, ahogy szaladnak a "banana" után :) A történelmi vonatozásokat vagy az idegen nyelvekből "átminyonizált" szavakat pl a 12 évesek se értik. Akkor legyen 18-as karika? Vagy csak érettségivel ajánlott?
2015. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

Feleslegesnek tartom. A legkisebb nálunk 6 éves, biztos, hogy nem visszük. Itthon megnézzük majd pár nap múlva, mert a neten elérhető lesz, de itthon megállítom, ha unja, ha nem ért valamit stb.

A 12 és 15 éves megnézi majd az apjával moziban, de még nem biztos, hogy lesz rá idő a héten.

2015. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2015. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
26%

Mi megnéztük a hétvégén, 8 és 6 éves gyerekekkel.

A 12-es karikát én sem értem, mert ugyan van benne 1-2 lövöldözős-robbantgatós jelenet, de teljesen átlagos, ennyi erőszak sajnos még a magyar népmesékben is van :)

Mondjuk 4 évesen még nem vittem moziba a gyerekeket, szerintem akkor még kicsik hozzá. Pl. amikor a naggyal néztük a Lego kalandot, addig a kicsi mással volt.

2015. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Végül elmentünk. Volt sok vele egykorú és még több 4-6 éves.


Nagyon élvezte. A végére már nehezen tudott megülni, kicsit hosszú volt neki.

2015. júl. 14. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!