Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kaphat húsos ételt vacsorára...

Kaphat húsos ételt vacsorára tápszer helyett?

Figyelt kérdés

Elnéztem a tápszer mennyiségét, már csak egy adag van, azt inkább áttenném reggelre. A meleg miatt most nem szívesen caplatnék el a gyógyszertárig.


Viszont a fagyasztóból elővettem bolognai spagetti jellegű korábban fagyasztott ételt (direkt neki van eltéve). Okoz bármilyen gondot, ha azt kapja lefekvés előtt most tápszer helyett?


14 hónapos, a tejen és ismertebb allergéneken kívül mindent eszik már.


2015. júl. 22. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért okozna? Add neki nyugodtan
2015. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam, hogy ha nehezebb ételt eszek, akkor én rosszul alszok - esetleg ez az analógia nem vonatkozik-e egy esti tápszerhez szoktatott babagyomorra. Tehát nem zavar-e be a nyugodt alvásba nála.
2015. júl. 22. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk szerintem pont a meleg miatt nem tudom, hogy szerencsés-e épp most a folyadékot mással kiváltani... Vízből, vagy teából nem fog olyan mennyiséget meginni a spagetti után, mintha eleve a tápszert kapta volna.

A tápszer is folyadék, minél többre van szükség ilyenkor.


Hogy bezavarhat-e azt nem tudom, elképzelhető, felnőttet is meg tud zavarni ha olyat eszik lefekvés előtt amit nem szokott.


Nincs estig nyitva tartó patika, ahová el tudnál menni amikor már hűvös van?

2015. júl. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Odaadhatom neki a reggelre szánt tápszert is.

Inni szerencsére elég sokat szokott, néha teve üzemmódban. A vizes cumisüveg ki van rakva elérhető távolságban, úgy 10 percenként iszik belőle. Ebben a nagy melegben a napi fél liter tápszer mellé 3-5 dl vizet is megiszik.


Szóval attól nem tartok, hogy kevés folyadék jutna bele. Evés után is jól meg szokta húzni a vizet, még gyümölcs után is. Napközben is elég súlyos pelenkákat veszek le róla, amikor a tápszer folyadéktartalma már biztos távozott korábban.

2015. júl. 22. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a mai vacsiról lenne szó tápszerhiány miatt nem minden napról. Nyugodtan mehet a makaroni szerintem, aztán holnap úgyis visszaáll a rend 😉
2015. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ha van lehetőséged vegyél tápszert inkább. ilyen esetben nálam nem lenne kifogás a meleg. de ha így akkor nyugodtan adj neki vacsira mást és majd holnap veszel. baja biztos nem lesz tőle, max szomjasabb lesz éjjel.
2015. júl. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!