Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiamnak szemtapaszt kell...

Turan74 kérdése:

A kisfiamnak szemtapaszt kell használni. Valami jó ötlet, tapasztalat, hogy hogyan tudjuk "megszerettetni" vele a tapaszt, hogy használja?

Figyelt kérdés
Egyébként makacs és akaratos,úgy gondolom,hogy nehéz feladat előtt állunk.

2015. aug. 2. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet valami menő tapaszt felrakni? Ami nem ciki, tudod, hanem van rajta valami? Lehet úgy jobban elfogadná.
2015. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi azt mondtuk a ányunknak hogy ő a kalózkislány.Mondjuk neki csak minden 2.nap kellett.Szerencsére elfogadta.Ma már nem kell neki,de néha kérdezi hogy meggyógult a szeme és nem kell.? Csak szemüveg kell neki.(5 éves,3 hóig kellett neki.)
2015. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt oviban. :( gyűlöltem de megértettem, hogy kell.

Megszeretni szerintem nem lehet. Elfogadni esetleg. Ha megérti, hogy a saját érdekében történik ez az egész, és hamar túl lesz rajta.

2015. aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekként volt. Nem lehet megszerettetni ahogy a szemüveget sem.
2015. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek . Mi is a "kalózcsaládon" gondolkodunk.:)
2015. aug. 2. 12:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt oviban. Én nem utáltam, elfogadtam. Nekem akkoriban még egyszerü, sima testszinü volt. Husvétkor viszont irto menönek éreztem magam, amiért kaptam rá pici tojásos matricákat.
2015. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%

Nekem nem viselte el a fiam, így nem is hordta. Nem csodálom, mert én is kipróbáltam és tényleg borzasztó érzés, ahogy a szemhéjad nekiütközik, mert nem tudod teljesen kinyitni alatta a szemed.

Mi úgy csináltuk, hogy dekorgumi lapból kivágtunk egy formát a szemüvegére. Így nem volt neki zavaró és meg volt oldva a takarás is.

Persze, ha szemüveg nem kell, akkor ez nem megoldható:)


Kérdező, van 4 bontatlan csomag mintás Ortopad szemtapaszunk, érdekel?

2015. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem szerettem, de a szemüveget egy idő után elfogadtam.
2015. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a Jack a kalóz mese vált be.
2015. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!