Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi szituról? Szerintetek is aggasztó vagy csak már mindenhol pedofíliát kiálltunk?

Figyelt kérdés
Az utcánkban lakó házaspárnál nyaral a 4 éves lány unoka, az én lányom 5 éves. A lányom néha átmegy a kislányhoz játszani, ha itt van, most is így történt. Amikor érte mentem a nagypapa a két lányt altatta egy teljesen lesötétitett és bezárt szobában. Nagyon furcsa volt a szitu, ráadásul nem volt oka altatni hiszen nem volt ott olyan sokáig, és a lányom már nem is alszik délután.Gyorsan hazavittem a lányom és soha többet nem engedem át.

2015. aug. 4. 23:06
1 2
 11/16 sandrachnologic ***** válasza:
63%
Nekem is alszik meg a 4 eves fiam ebed utan, sot a hat eves unokahugom is alszik. En is aludtam, de felnőttként is lepihenek ebed utan. Szerintem ebben semmi kivetnivalo nincsen. A kislány szulei gondolom orulnek, hogy a nagyszülők Figyelembe veszik a napirendet es nem borítják fel a ritmust...
2015. aug. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

Mi még 18évesen is imádtunk a papával aludni. Már 6éve nincs köztünk, és rettenetesen hiányzik.

Délutánonként szinte szertartás volt kiskorunkban,hogy egyik felére én,másik felére unokahugom feküdt,és a mellkasára hajtott fejjel aludtunk.

2015. aug. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt szeretem, hogy pedofilok csak férfiak lehetnek. Ha ugyanezt a nagymama csinálta volna, fel sem merülne.

Persze az elképzelhetetlen, hogy egy férfi szeresse a gyerekeket, minden hátsó szándék nélkül.

2015. aug. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

5 éves kislányt már szerintem meg is tudnál kérdezni, hogy mi történt, és miért meg hogyan próbálta altatni őket a nagypapa. Lehet annyit fog mondani, hogy mert e barátnője aludni szokott ilyenkor, és mesét mondott. És megnyugodhatsz.

Egyébként szerintem sokat gondolsz ebbe a helyzetbe ahogy már előttem is leírták. Miért aludna a kisunoka világos szobában nyitott ajtónál? Csak hogy ne gondold a nagyapját pedofilnak? Vagy ha álmos a kicsi ne aludjon mert ott van a lányod? Azt mondjuk csinálhatták volna, hogy a kicsit leteszi a nagypapa és a nagymama elvan addig a lányoddal, de mi van ha neki meg dolga volt és így találták a legegyszerűbbnek?

2015. aug. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Megkerdezted a kislanyod.?
2015. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Úristen, le vagyok maradva teljesen. Nem is tudtam, hogy az altatás is pedofília már.
2015. aug. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!