Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok? Anyuka az 1...

Mit gondoltok? Anyuka az 1 éves alvó gyereket bennehagyja a parkoló kocsiban, és bemegy az Auchanba bevásárolni. Felelőtlen lenne?

Figyelt kérdés
Menetközben aludt el, és nem akarta felébreszteni. 1 órát volt a boltban, és mire visszajött, még mindig aludt.
2015. aug. 5. 10:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%

Igen, nagyon felelőtlen, gondatlan. Adjon hálát az égnek, hogy nem történt baj. A felhevülésen kívül sem tudom elképzelni, hogy hagyhat egy anya egy egy éves gyereket felügyelet nélkül bárhol. Arra gondolt, hogy ha felébredt volna a kicsi, és egyedül találta volna magát, mit érzett volna? Mennyire kétségbeesetten zokogott volna? Még öt perc is sok így, de hogy képes volt egy teljes órán át vásárolgatni, az minden képzeletet felülmúl.


Ezt akartad hallani, kedves kérdező? Mert más választ nemigen fogsz erre a kérdésre kapni.

2015. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
35 fokba?
2015. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Kedves az anyuka..Ebben az a gond, hogy meleg időben a kocsi 10 perc alatt átforrósodhat..elég 15 percig ott hagyni, és nem is ébred fel többet.
2015. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%

Hagy ne irjam ide le a véleményemet...

Hogy lehet valaki ennyire felelőtlen és buta?

2015. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Jaj, nem velem történt, ismerős mesélte, és igaz, nem reagáltam rá, de én is felelőtlennek tartom.

Amúgy épp akkor nem volt kánikula, de ez akkor is érdekes. És tényleg, ha felkelt volna szegény?

2015. aug. 5. 10:12
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Veszélyeztetés kategória. Ha én szabnám meg, büntetendő lenne.
2015. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
Igen, az! Ráadásul 1 órára?!?! Remélem legalább nem a tűző napon hagytad a szerencsétlen gyereket..
2015. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%
Miért, nem büntetendő? Ezen most nagyon csodálkozom.
2015. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%

Az. Mi van, ha a gyermeknek hirtelen valamilyen szívpanasza következett volna be, vagy elájult volna, eszméletlen állapotba kerül? Akkor pár pillanat alatt megtörténhet a baj, nem kell ahhoz egy óra.


Hatalmas szerencséje volt anyukának is és a gyermeknek is, de lehet, legközelebb nem lesznek ilyen szerencsések.

2015. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nekem még nincs gyerekem, és ezért nem tudtam a helyzetbe beleélni magam. Egyébként tényleg, mi a teendő ilyenkor, fel kell kelteni a gyereket? Vagy hogy szokták az anyukák ezt megoldani?
2015. aug. 5. 10:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!