Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok? Anyuka az 1...

Mit gondoltok? Anyuka az 1 éves alvó gyereket bennehagyja a parkoló kocsiban, és bemegy az Auchanba bevásárolni. Felelőtlen lenne?

Figyelt kérdés
Menetközben aludt el, és nem akarta felébreszteni. 1 órát volt a boltban, és mire visszajött, még mindig aludt.
2015. aug. 5. 10:06
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkit ment a zöld! Legalábbis részemről, látom, valaki durván lepontozott...
2015. aug. 5. 11:09
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha épp nem kánikula van hanem egy őszi hüvösebb napról beszélünk, akkoris.. bakker egy sz.ros kabátért, táskáért, telefonért feltörik a kocsikat, nem fél az anyuka hogy a gyerekét elrabolják?! Plusz egy 1 éves gyereket nem hagyunk magára sehol max. otthon az kiságyában úgyhogy a másik szobában vagyunk.
2015. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Se 35, se 15 fokban nem tenném. 5 percre sem. Mert egyszerűen egy kisgyereket nem hagyunk egyedül. Számtalanszor előfordult velem is, hogy bealudtak, mire a bolthoz értünk, akkor sajnos így jártunk. Helyzettől függően vagy vártam egy kicsit, hagytam aludni, vagy felkeltettem és bevittem.

Igen, felelőtlen.

2015. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Olyan alapdolgokat nem gondol végig ez az anyuka, hogy az már nem lazaság, hanem tényleg óriási felelőtlenség. Nem is kell hogy gyerekrablók jöjjenek, de egy parkolóban mi van ha valaki beletolat a kocsijába benne az alvó gyerekkel??

Vagy tényleg, felébred szerencsétlen és pánikba esik mert senkit nem lát maga körül, egy egy éves gyerek már felfog ilyesmit, az én fiam is egy éves, szerintem nagyon megijedne...

És igen, mi van ha az anyukával történik valami odabent és nem tud olyan hamar visszamenni mint tervezi? Bár egy órás bevásárlás nekem nem a hamar kategória.

Szeritnem ezerszer nagyobb bajok történhetnek amiatt hogy bent hagyta a kocsiban, mint amit azzal okozott volna hogy felébreszti ...(és álmos és esetleg nyűgös lesz). Csak arról van itt szó, hogy anyuka marha kényelmes, és nem volt ínyére egy nyűgös gyerekkel bevásárolni. Arról már nem is beszélve, hogy egy egy évesnek ki van alakulva már a napirendje, ne alvásidőben menjenek, és akkor nincs ilyen gond.

2015. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen az.
2015. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
74%

Férjem viszi úszni a lányunkat. Ő olyat megcsinált, hogy amikor hazaértek, addigra bealudt a gyerek és nem volt szíve felébreszteni. Kiszállt, lehúzta az ablakot, elsétált 4-5 méterre és rágyújtott, telefonált. Közben szemmel tartotta a gyereket, időnként bedugta a kezét a lehúzott ablakon, hogy nem melegedett-e fel a kocsi.

Egyetlen egyszer volt olyan, hogy a lezárt kocsiban ott hagyta, berohant (kocsitól ajtóig 10-15 méter), futtában rám kiabált, hogy gyorsan rohanjak ki, gyerek a kocsiban, de rettentően kell pisilnie.

Akkor úgy fél percig felügyelet nélkül maradt, amíg ő beért, meg én kiértem.

2015. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig ledöbbenek,amikor hallom a híradóba,hogy kocsiba hagynak gyereket. És ez majdnem minden nap megtörténik mostanába vagy többet beszélnek róla. Nem tudom.

Az,hogy egy anyába annyi anyai ösztön vagy felelőség tudat ne szoluljon,hogy NEM hagyok egyedül gyereket se kocsiba,se lakásba se sehol máshol az egy kicsit durva.

Az én lányom is egy év körüli,de eszembe se jutna,hogy őt egyedül hagyjam egy kocsiba még én shoppingolok.

Borzasztó és ilyeneknek nem való nem,hogy gyerek még kutya se.

Ennyi a véleményem.

2015. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Remélem legközelebbi alkalom nem lesz, vagy ha mégis, észreveszi valaki és rendőrt hívnak. Kiskorú veszélyeztetése ha felügyelet nélkül hagyja közterületen.
2015. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!