Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez azért egy kicsit durva, nem?

Ez azért egy kicsit durva, nem?

2015. aug. 30. 08:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
Nem.
2015. aug. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nagyon cuki. Mi ebben a durva? Milyen jót fognak rajta nevetni sok év múlva is.
2015. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
23%
tényleg cuki :)
2015. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%
Aranyos😝😊
2015. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem aranyos, bár picit sajnálom a kisfiút, hogy úgy kinevették. Nyilván nem akarták megbántani, de egy ilyen kisgyerek lelkébe nagyon könnyű belegázolni. Szerintem inkább vigyázni kell az ilyen helyzetekben, hogy hogyan reagálunk.
2015. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Arra értettem a durvát, hogy ott mindenki előtt előkapta. Legalább kereshetett volna egy bokrot, vagy fát.
2015. aug. 30. 22:47
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem tök gáz.

Értelmes gyerek szól, hogy apa-anya pisilni kell (pláne, hogy már nem kétéves a videón látható kölyök), nem lehugyozza a lépcsőt csak úgy.

A násznép meg röhög is rajta - hát, nem tudom, én elsüllyednék, ha a fiam ilyen idiótán viselkedne (a bébiszitteltem is megértette, hogy járdára, betonra, stb., NEM pisilünk, hanem bokor, fa, ha annyira kell).

2015. aug. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem cuki vagy aranyos. Ciki. Nagyon is... 6 éves a fiam, soha eszébe nem jutott ilyesmi.
2015. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nagyon furcsa.... mert ha az én 2.5 évesem áll így neki pisilni olyan helyen ahol nem illő, neki még elnézendő, de szerintem ez a kisfiú már nagyobb. Sőt, azt sem értem hogy hol voltak a szülei? Vagy aki hozzá tartozott, ismerte, miért nem hívta arrébb? Mindenki csak állt és kiröhögte, inkább ez a durva...
2015. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
Én a szülei helyében süllyednék el, mert nyilván a kisfiú jelezte már hogy pisilnie kell, de nem tudta hová menjen, mert hogy nem mehetett épp akkor sehová a fényképezés miatt. Szánalmas emberek vannak. Na meg a násznép közül EGY nem akadt aki elkísérte volna egy fához.
2015. nov. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!