Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koponyás, halálfejes ruhát...

Koponyás, halálfejes ruhát adni babára nem durva egy kicsit?

Figyelt kérdés

Amolyan közvélemény kutatás céljából tenném fel a kérdést. Kapunk pár ilyen cuccot, de ódzkodom a kicsire adni, mert nem szimpatikus nekem, hogy halálfejes pólóban rohangáljon. Barátnőm viszont már 2x rákérdezett, hogy ráadtam-e már az edhardy felsőt, mert az olyan "vagány". Őszintén szólva pottyantok rá, hogy márkás, zavar a koponya, utálom! :D

Mi a véleményetek? Ez csak az én hülyeségem, vagy szerintetek is jó a meglátásom?


2013. szept. 7. 20:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha neked nem tetszik hat ne add ra. Akinek meg tetszik raadja, ebbol nem csinalnek ugyet.A baratnonek meg finoman is meg lehet mondani hogy neked ez nem tetszik legkozelebb ne koltson ilyenre.
2013. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%

:)

Ha téged zavar, és durvának találod, ne add rá. :)

Én lehet, ráadnám párszor, bár biztos vkinél kiverné a biztosítékot... :)

2013. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos nem adnám rá a gyerekemre, de azt sem szólnám meg, aki ráadja a sajátjára. Ha neked nem tetszik, akkor szerintem ne add rá.
2013. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Nekem tetszik, mind a két gyerekemnek vannak ilyen cuccai.
2013. szept. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

én ráadnám simán, sőt, még meg is venném, ha épp tetszik, de normális, ha valaki nem adná rá. szerintem nem durva, de érthető mindkét oldal:)

szerintem semmi nincs abban, ha ráadod, amikor barátnő jön, aztán kész :D

2013. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Hát nézd. Szerintem ízlés dolga. Mi is kaptunk "edhardys" polót a fiamnak, igaz, én azért nem adtam rá mert lányos színe volt. De nemrégiben anyukám! hozott ajándékba Párizsból egy Jack Skellingtonos bodyt, amin egy "mesefilmből" való koponyafej látható, felette felirat; "My mummy's little nightmare". Ami annyit tesz, hogy anyuci kicsi rémálma. Aki ismeri a Karácsonyi Lidércnyomás c. filmet, az valószínűleg marha vagánynak fogja tartani, de aki nem, az elborzad.. Én személy szerint imádom Tim Burton alkotásait, szóval előszeretettel adom a fiamra a bodyt, de csak itthon. Nem szeretnék közbotrányt okozni. :D


Kérdésedre válaszolva, szerintem nyugodtan ráadhatod 1-2 alkalommal a barátnőd kedvéért, de ha neked nem tetszik, akkor ne tedd. :)

2013. szept. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

Én épp most vettem a fiamnak egy kis koponyás puhatalpú bőrcipőt. Nekem tetszik.


De ha neked nem tetszik, ne add rá, és ezt a barátnődnek is megmondhatod. Ízlések és pofonok. Ha megsértődik, az ő baja, nem a tied.

2013. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

Teljesen a te döntésed,h.szeretnéd e a babádat ilyenben látni v.sem!Ha barátnőd drága holmikkal lep meg,vszínű vagytok olyan jóban,h.ezt megbeszéld vele.Tiszteletben kell,h.tartsa erröl alkotott véleményedet és barátnő lévén nem szabad megsértődnie.Add rá amikor megy hozzáok,ha nem tudod h.felhozni a témát és említsd meg,h.aranyos meg minden de a saját gyerekeden nem tetszik úgy mint másén az utcán.Így talán tényleg nem bántódik meg!


Mi a fiúnknak koponyás kendőt vettünk és imádtam rajta!:-D anyám-apám majd agyrohamot kapott,h.nem vagyok normális,és a jelenlétükben ne hogy ráadjam mert velem együtt vágják ki a kendőt!:-D

Na,én meg ezt tiszteletben tartottam és ennyi!

Pár hét múlva találtam koponyás cumit!!!naná h.megvettem és hatalmas sikert aratott,utcán,bevásárló közp.ban,mindenhol!:-D

(anyáekhoz ezt már el sem vittem,nem is látták).

2013. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
9%
Semmiképp! Az 5 éves kisfiam kapott ruháiból is száműzöm és semmilyen ilyen jellegű szimbólummal ellátott dolgot nem engedek be az otthonunkba :) Mi/ki az az edhardy??? Nehogy már a halálfej legyen a menő!!! Gondolkozzatok már!
2013. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%

Nem adok rájuk semmi ilyesmit. Kb száműzve van nálunk a családból. A halál szerintem nem egy vicces, jópofa dolog, a halálfej üzenete pedig ha jobban belegondolsz fenyegetés.

Ne ez legyen a menő. Számomra ez kb. olyan mint amikor egy ócska filmet azzal próbálnak meg jópofává tenni/eladni, hogy olcsó, pajzán poénok vannak benne és káromkodások.

2013. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!