Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti vezetnétek pórázon a...

Ti vezetnétek pórázon a gyereketeket?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


[link]



2015. szept. 19. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
igen, könnyebb, mint cipelni
2015. szept. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem
2015. szept. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de azt sem ítélem el, aki így tesz. Pl egy nagyon zsúfolt helyen jó ötlet
2015. szept. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Mindenki azt csinál, amit akar. Én nem vezetném a saját gyerekem pórázon, mert nem kutya.
2015. szept. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Egyik belinkelt képen sem láttam pórázt, 2 gyerekhám volt, meg egy csuklóra rögzíthető (azt nem tartom jónak).

Hogy kérdésedre válaszoljak, nem vezetném PÓRÁZON a gyerekemet, viszont bizonyos körülmények között simán használtam a hámot.

Vidéken élünk, nincsenek nagy forgalomhoz, tömeghez szokva. Pesten például felcsatoltam rájuk. Fogtam a kezüket, de akkor sem kellett betojnom, ha valamelyikük kihúzta. Utazásnál is jól jött, mert nem volt elég kezem a cucchoz, meg a gyerekekhez. Megbeszéltük, hogy fogják a táskát, de biztonságnak ott volt a szíj is.

Amúgy semmi kifogásuk ellene, egyiküké katicás, másikuké oroszlános hátizsákkal van megoldva.

2015. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
En is hasznalnam ha szukseges lenne,inkabb par lenezo tekintet,mint a gyerekem élete.. Mert tomegben barmi megtortenhet plane ha egynel tobb gyerek van az embernel..
2015. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Hát én nem találkoztam lenéző tekintetekkel sem. Az emberek többségének fel sem tűnik a hám: a gyereken van egy jópofa kis hátizsák, fogja anya kezét, vagy kapaszkodik a táskába, esetleg fél méterrel előttem megy. Észre se veszik a bennünket összekötő szalagot, amit amúgy a nadrágom bújtatójába szoktam fűzni. Meg nyilván nem annál fogva vonszolom vele a gyereket:-)


Azért a kutyasétáltatás, amihez itt a gyk-n előszeretettel hasonlítják, kicsit máshogy néz ki, nem?

2015. szept. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pár éve láttam először ilyet külföldön, ki is jött a szemem, mint a csigáé, elég morbidnak találtam. Most, hogy várjuk a babánkat, megértem a lényegét, bár nekünk nem lesz szükséges, mert kisvárosban élünk, nincs nagy forgalom, tömeg.
2015. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Angliában sűrűn láttam ilyet (2-3-as) a nagy élelmiszerüzletekben. Nagy tömegben, forgalmas, veszélyes helyeken jó ötletnek tartom, de egyébként nem használnék ilyet. A csuklóra tett változatot pedig egyáltalán nem tartom jónak.
2015. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekünk kis hátizsák van, jópofa bár még nem használtuk soha. Megvettem mert a nagyobbik gyerekkel jártam már úgy hogy tele volt táskákkal a kezem, bevásárlásból tartottunk haza és a lányom abban a korban volt amikor minden egyedül akart, kicsavarta a kezét az enyémből és majdnem lelépett az útra, úgy kaptam utána. Olyan 2 éves lehetett.

Inkább egy ilyen, mint egy kivasalt dackorszakban lévő gyerek. De én csakis a hátizsákos formát választanám, a hám vagy a csuklós nem.

2015. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!