Hogy igazságos?

Figyelt kérdés

nagyszülőknek 2 gyerekük van, egyiknek egy gyereke, másiknak kettő, ergo 3 unoka


ajándékozásnál hogy igazságos, ha mind a háromnak egy értékben vesznek vagy ha az egykének kicsit drágábbat?

ugye a testvérek játszanak egymás játékaival, így nekik eleve dupla annyi van, emiatt nem tudom.


másik kérdés:

auchanos matricák, a 3 gyereknek 2 albuma van. ilyenkor hogy igazságos, 3 fele venni és mindegyiknek ugyanannyit adni vagy családonként felezni? ugye ha mindenki ugyanannyit kap, akkor a testvéreknek összejön az egykének megint nem, de a testvéreknek is jogosan eshet rosszul ha fejenként fele annyit kapnak mint az unokatesójuk :)



2015. szept. 28. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyerekenként ugyanakkora érték és ugyanannyi matrica az igazságos, három külön emberről van szó.
2015. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ajándékozás: mindháromnak egyforma értékben(legigazságosabb ugyanazt a játékot, csak max más színben), elvégre mindhárman játszhatnak együtt


album szerint kell a matricákat szerintem, egyikbe is x, másikba is x.

2015. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
*ne értem miért nincs a tesóknak 1-1 albuma, így csereberélni se tudnak egymás között
2015. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ajándékot egyformát, matricákat meg úgy elosztani, hogy a legközelebbi családi bulin amikor jönnek mindannyian, szólni, hogy hozzátok az albumokat meg cseréket és akkor megnézni kinek mi kell, meg egymás között is lehet csereberélni. Szóval ajándékot egyforma értékben, matricát meg nem számolnám kinek hány jutott, felbontanánk együtt és az kapná, akinek épp hiányzik.
2015. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mind 3 gyereknek egy értékben venni ,pl minden gyereknek 5000ft értékben amit szeretnek vagy a szülök gondolnak ,a matricát meg elfelezni ,mert ugy az egykének egy albuma van a tesoknak meg 1 közös albumjuk tehát 10 csomag matricát kapsz akkor 5csomag az egyiké 5 a másikért ,és lehet csereberélni is .
2015. szept. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Mindegy hogy hogy igazságos, a nagyszülő majd eldonti, hogy fog ajándékozni.
2015. szept. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyformán a gyerekek kozt.
2015. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!