Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2éves kisfiam, ha izgatott...

Chuwi kérdése:

2éves kisfiam, ha izgatott vagy örül valaminek ökölbe szorítja a kezét, megfeszül és remeg. Aggódom mi lehet ez. Kifogja nőni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
SZerintem ezen nem kell aggódni.
2015. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az unokaöcsém is pont ezt csinálta, olyan cuki volt. Nyugi, már 7 éves, semmi baja :)
2015. okt. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kicsit megnyugodtam😊Nem is foglalkoztam vele idàig,csak elkezdtem utàna olvasni (mert egyre sűrűbben csinálja)és annyira belemerültem,hogy már autizmusról olvastam😔
2015. okt. 5. 19:59
 4/9 anonim ***** válasza:

sztem mindenképpen érdemes utána nézni, maximum semmi gond

az én fiam is csinálta és csinálja most hat éves és aspergeres. magyarul rajta van az autizmus spektrumon

2015. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kis fiam is ezt csinàlja, ha valaminek nagyon örül, semmi baja, nincs vele gond. Ne aggodj Te sem!
2015. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Autizmust nem érdemes addig nézni, amíg nem jelentkezik több tünet. Amikor több mindent észreveszel a gyerekeden, akkor lehetnek autisztikus tünetek, de még akkor sem autizmus. A lányomnál sokkal több mindent felfedezek most, hogy a fiam viselkedéséhez olvasok hozzá, ami akkor nem tűnt fel, de ezek csak kisgyerekkori sajátosságok voltak nála, ahogy ért az idegrendszere, szépen elhagyta ezeket a szokásokat. A fiamnál is az a helyzet, hogy ami megvolt még nyár elején autisztikus tünet, az már egyáltalán nincs, beérte magát az idegrendszere, de azért még vannak tünetek, amik miatt hosszabb vizsgálatok várnak ránk, hogy pontosan mi a baj.
2015. okt. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ,azért én ma elviszem a háziorvoshoz,hogy ő is nézze meg.Egyébként nagyon értelmes,ügyes kisfiú,csak ez az 1 dolog ami miatt aggódom.
2015. okt. 6. 13:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos? Ha egy tunet van, akkor szerintem sem kell aggodnod! Elotted szolo voltam.
2015. okt. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy ne aggódjak,vittünk videót arról mikor csinálja,és a tekintetét nézte,ha egy pontra fókuszál(az baj),de Deni örömében csinálja és minket néz.Majd kinövi.
2015. okt. 7. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!