Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Playmobil megéri az árát?

Playmobil megéri az árát?

Figyelt kérdés
Nincs még ilyenünk egyáltalán, de a szerepjátékot szereti a kislányom, szerintem tetszene neki. Nektek milyen van? Strapabíró játék, mint a legó?
2015. okt. 6. 22:28
 1/8 A kérdező kommentje:
2015. okt. 6. 22:29
 2/8 A kérdező kommentje:
2015. okt. 6. 22:31
 3/8 A kérdező kommentje:
ezeket néztem ki de nagyon drágák...
2015. okt. 6. 22:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg használtan a vaterán. Én ott vettem minden playmobilt. Nagyon jó minőségű játék, nem lehet leamortizálni. Használtan is tökéletes.
2015. okt. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret szerep- és szituációs játékozni, akkor nagyon jó választás!

A playmobil 1-2-3 kisebbeknek való, az emberkék feje-keze nem mozog, csak ültethetők. semmit nem lehet leszedni róluk és irtó strapabírók. hány évesnek lenne? lehet, hogy érdemesebb eleve a nagyobbaknak valóra beruházni.

Nagyon jó tematikus szettjeik is vannak, csajosak (pl tündéresunikornisospegazusoskirálylányos) meg fiús is(mindenféle korból katonás, fantasy szintén), meg modern élethez is tanasi-erdei stb... rengeteg-rengeteg lehetőség, a gyerek érdeklődésének megfelelően.

újonnan nagyon drága itthon. úgyhogy érdemes vagy külföldi weboldalakon figyelni a korábbi szezontermékeke kiárusítását, vagy megpróbálni kifogni használtan (itthon még úgy is drága). Karácsony előtt szokott lenni kiárusítás ebből is sok helyen, figyelgetni kell. Volt ,hogy dobozsérült terméket kifogtam 70% engedménnyel, mert ráadásul két évvel ezelőtti szortiment volt... szóval ha megvan az elhatározás, hogy gyűjtitek ,akkor érdemes időt szánni rá, mert sokat lehet spórolni. Viszont ez is olyan, mint a lego: minél több van, annál jobbakat lehet játszani vele.

7 és 5,5 évesek a gyerekeim (lány-fiú), kedvenc játékuk, semmivel nem töltenek több időt, mint ezekkel.

sokat összegyűjtöttünk már, két ágyneműtartó tele van, plusz egy fél asztalt elfoglaló ház berendezéssel. Mivel nagyon szeretik, egy ideje a rokonság is belátta, hogy ezzel szerezhetik a legnagyobb örömet, úgyhogy összerakjuk a pénzt ha valami drágábbra vágynak, de apránként is jópofa kiegészítőkkel bővíthető. Nálunk a legtutibb játék!

másfél évesen kapta a lányom ezt, innen indult a szerelem. :

[link]

hamar kibővítettük, aztán hamar lecseréltük a rendes playmo-ra.

2015. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fiamnak rengeteg van, nagyon jó minőségűek és annyiban jobban szerettem a Legonál, h nem 2 napig raktunk össze egy nagyobb dobozt.

Sok éve elraktuk már őket, most kezdtük előszedni a húgának, még mindig tökéletesek és több, mint 10 évesek.

2015. okt. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nagyon szeretik a gyerekeink! használtan vettem az összeset, de strapabíró, nem megy tönkre!
2015. okt. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó játék. Lehet, hogy drága, de megéri az árát, mi mindig nagyobb ünnepekkor (pl. szülinap, karácsony) kaptunk. Szerintem strapabiró, mondjuk ha az én 60 kilómmal véletlenül rálépek van, hogy letörik a karja (ez nem meglepő) de nekem már van olyan figurám, aki több mint 10 éves, és tökéletesen birja. Tényleg érdemes elkezdeni gyűjteni,mondhatni én is ezen nőttem fel (még nem nőttem fel, de mindegy :D)
2016. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!