Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Belemennétek dupla szülinapba...

Belemennétek dupla szülinapba egy idegen kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

Gyerekemnek szervezem a szülinapi buliját. 2 nap van közte és egyik ovistársa között. Őt is meg szerettem volna hívni a szülinapjára, írtam is anyukának, hogy ő szervez-e valamit vagy jó-e nekik az általam kitalált időpont a gyerkőcöm bulijának, nehogy ütközés legyen...

Erre írt, hogy mennyire örül, mert ők nem csinálnak bulit, de akkor majd szólnak az ovis társaknak, hogy nálunk tartjuk közösen a szülinapjukat!


én ettől teljesen elzárkózom, de férjem szerintem ne foglalkozzak vele, szóljon nyugodtan, nem oszt, nem szoroz.

ti belemennétek????



2015. okt. 20. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég félreérhetően fogalmaztál, csak simán meg kellett volna hívni. Amúgy nem mennék bele.
2015. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel értek egyet. Nem mennék bele és tisztáznám a helyzetet.
2015. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
ovistárs - az kolléga, nem idegen:D Jó lesz együtt, nem kell ettől félni - kis közösség, együtt játszanak majd
2015. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

neki nem írtam félreérthetően, ő is értette, csak kapva kapott az alkalmon :)


nyilván a gyereknek nem idegen a kissrác, de nekem az, nem szoktunk összejárni a szülőkkel sem, csak szülőiken találkoztunk eddig. csak nyilván el szerettem volna kerülni azt a szitut, hogy ugyanakkor legyen náluk is buli és a közös barátoknak dönteniük kelljen hova menjenek.


nagyon nem is értem hogy gondolta, "szülő mentes" buli lesz és nem hívunk meg mindenki az oviból csak 5 gyerkőcöt, akikkel szokott játszani az enyém. de annak a kisfiúnak a 2 jó barátja nincs is meghívva.

és hogy gondolta vajon anyuka, majd 2 gyertyát teszek a tortára? egyszerűen el se tudom képzelni! :)

2015. okt. 20. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

Nálunk volt már ilyen az oviban, két kislány együtt ünnepelt.

Nem 6-7, hanem 10-12 gyereket hívtak összesen, és természetesen mindkét anyuka kivette a részét az előkészületekből: lufihegyek voltak, édes és sós házi aprósütemény, meg két közepes torta.

Nagyon jól sikerült, mindenki jól érezte magát.

Szerintem ez csak akkor probléma, ha a másik anyuka a füle botját sem akarná mozdítani, csak megérkezik a készbe.

2015. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!