Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok nekem könyveket...

Ajánlanátok nekem könyveket gyereknevelés témakörben?

Figyelt kérdés

Valami olyasmire lenne szükségem, ami végigvezeti egy gyerek fejlődését, mondjuk 1-2 éves kortól 4-5 éves korig (de ha több könyv az se baj), és leírja pl.: hogy melyik korban milyen ételeket kell adni, milyen ruhákat kell rájuk adni, pl időjárás függően. Illetve melyik korhoz milyen játékok illenek. És hasonlók.

Nem pszichológiai vagy neveléstudományi könyvek érdekelnének(nézelődtem már neten könyvesboltban, de csak ilyeneket találtam.), hanem olyanok, amikben gyakorlati tanácsok vannak.

Előre is köszi.


2010. márc. 19. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

anya, taníts engem

suttogó - kisgyermekkor- ha jól emlékszem a II.kötet

2010. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, megnéztem a leírásukat, de ez sem teljesen az amire gondolok.

Ez is inkább pszichológiai.

Így indít a suttogó leírása: "Kikészíti egy-két éves gyermeke szüntelen követelőzése, hisztizése és engedetlensége?"

Na szóval nekem meg arról kéne könyv, hogy hogy kell bánni egy kis emberrel! :) Tehát a "külső" tényezők.

Talán úgy érthetőbb, mit akarok, ha azt mondom, hogy nem anya leszek, hanem au-pair. :)

2010. márc. 20. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!