Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cumisüveg függő a 2.5 éves...

Cumisüveg függő a 2.5 éves fiam. Szoktassam le ovi előtt vagy az ovitól várjam a csodát?

Figyelt kérdés

2.5 éves a kisfiam, nagyon szépen iszik pohárból is de csak ha van kedve, igazából egész nap cumisüvegből iszik. Nem csak azért iszik mert szomjas, neki ez olyan mint más gyereknek a cumi, ezzel alszik el, ez nyugtatja meg ha ideges-nyűgös stb...

Próbáltam már elvenni tőle de akkor világvége van, bármit megtudok vonni tőle, a hiszti sem érdekel mert tudom kezelni, de a cumisüveg legalább olyan fontos neki mint én. Tanácstalan vagyok, szívem szerint elvinném januárban így oviba és majd ott rájön hogy más gyerek nem cumizik akkor talán ő is abba hagyja. Jó ez így vajon? Vagy az ovi előtt vegyem el tőle? Azt hogy hogyan, még nem tudom... :D


2015. nov. 10. 15:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, bocs ez lemaradt:

Kérdező, nincs esetleg csőrös pohara a fiadnak?

Vagy próbáltatok átállni arra?

2015. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!