Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek rosszul esne, ha ilyet...

Nektek rosszul esne, ha ilyet mondana az ötévesetek?

Figyelt kérdés
Mondta ma, hogy azt szeretné, ha a húgával elköltöznék, és ő csak az apjával lakna :( mert túl szigorú vagyok. Mondjuk utána pár perccel mondta, hogy mégse költözzek, csak akkor éppen úgy érezte. Úgy érzem, jó pedig a kapcsolatunk, bár tény, hogy a testvérféltékenysége épp csúcson van (a kistesó most ért a romboló korszakba ráadásul), meg a kicsi azért eléggé leköt engem, és előfordul, hogy türelmetlenebb vagyok. Az apjával nagyon jó a viszonyuk, és úgy alakult, hogy én vagyok a szigorúbb (mert ha egyedül vagyok a két gyerekkel, egyszerűen nincs időm meg idegzetem félórákig könyörögni dolgokért.)
2015. nov. 26. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul esne, de ez teljesen normális.


Nekem nagylányom azt mondta, hogy azt szeretné ha a szomszéd lenne az anyukája. Mondtam neki, hogy költözhet át. Aztán meggondolta magát.


Ha a kicsi mindent lerombol akkor építsen a nagy a kicsinek olyat ami lerombolhat. Nálunk ez jóötlet volt, a nagy élvezte ahogy épített a kicsi már rombolt is, és jó moka volt.

2015. nov. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet én is kaptam. Ő azt mondta, hogy elköltözik a mamához, meg hogy utál itt lakni. Akkor megkértem, hogy pakolja össze a játékait, ami magával vinne, mert költözik. Rögtön meggondolta magát.
2015. nov. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
😊Ilyet már én is kaptam. De az a szép az egészben, hogy emlékszem rá, hogy én is mondtam ilyet, de eszem ágában nem volt bántani ezzel senkit, csak akkor olyanom volt! Ez teljesen normális dolog!
2015. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem akadok fenn az ilyenen, tökéletesen tisztában vagyok a miértjével, és bár tudom, hogy a lehető legkomolyabban gondolja, azt is tudom, hogy ez pillanatnyi állapot.
2015. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is mondta egyszer, hogy ő azt szeretné, hogy inkább a sógornőm legyen az anyukája, mert ő sokkal aranyosabb. Nem vettem a szívemre, tényleg nagyon aranyos a sógornőm. A gyereknek azt mondtam, hogy sajnálom, de ha így, akkor vegye a játékait, és költözzön oda. Persze rögtön meggondolta magát.
2015. nov. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érzelmi zsarol,ennyi.Az én lányom 4,5 éves ezt mesterien űzi.Valamelyik nap kiakadtam rá,mire azt mondta: akkor már nem is akarod,hogy éljek,azt akarod,hogy haljak meg?

Honnan szedi ezeket nem tudom.

De igen mondta már azt is,hogy ha veszekszem vele akkor elköltözik.

Az elején rosszul esett,most már nem,mert értem miről van szó.

2015. nov. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!