Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használtatok már a babátoknak...

Használtatok már a babátoknak viburcol kúpot hogy jobban tudjon éjjel aludni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! azzal a problémával állok szembe hogy a most 10 hónapos fiam a mai napig nem aludta át az éjszakát soha. most a doktornő a viburcol kúpot javasolta hátha segít valamit mert a camomilla bogyók nem. Minden éjjel felébred kb másfél óránként iszik egy kicsit majd alszik, kb 5 perceket van fent de ilyenkor mindig sír. már nem cicizik és este fürdés után vacsizik. kb fél 10kor szokott elaludni. nappal pedig kétszer alszik délelőtt egy fél órát és délután 3 körül egy órát

hogy használtátok a kúpot? minden nap adtatok neki egyet? mert már ez a harmadik nap és semmi változás.


2010. márc. 22. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2010. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 hónapos korában kezdtem el használni, mert előtte szépen aludt, de akkor kezdett el éjszaka óránként felkelni. Nem tudtam eldönteni hogy a foga miatt ébred, vagy csak a cumit kéri vissza. Mikor elkezdtem adni neki egyből jobban aludt éjszaka. Nem minden nap adtam, csak amikor láttam hogy éjfélig többször felébredt akkor adtam be.
2010. márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen, nekünk nagyon bevált, már első nap érezhető volt a javulás, 3 nap után átaludta az éjszakát. Én 3 dobozzal is adtam neki napi egyszer lefekvés előtt, előtte persze megkérdeztem a dokit lehet-e, és azt mondta nyugodtan. Én úgy tudom van akinél először felerősíti a tüneteket és csak utána hat, úgyhogy sztem pár napig még add neki.
2010. márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem vált be,sőt rosszabbul aludt, de gyereke válogatja, hátha nektek beválik, egy próbát meg ér, végülis nem gyógyszer. A lányom mai napig kel minden éjjel. 2 éves.
2010. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem, és soha nem adnék neki semmit azért, hogy aludjon majd eljön a nyugis éjszakák ideje is kinek előbb kinek utóbb. Nekünk utóbb :-((
2010. márc. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is bevállt, sőt én akkor is adtam neki, amikor oltásra vittem, igy kevésbé hergelte fel magát. Nem próbáltad még az ágyikóját áttenni máshová? Hátha rossz helyen van.
2010. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!