Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az anyuka miért viszi magával...

Az anyuka miért viszi magával fiú gyermekét a női mosdóba a bevásárló központban? Fél egyedül, vagy mi?

Figyelt kérdés
Az Árkád áruházba elmentem tegnap a mosdóba és egy 10 év körüli fiú fogadott az anyjával. Tökre meglepődtem. Hogy lesz így önálló?
2015. dec. 12. 08:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom az anyuka úgy volt vele, hogy inkább legyen kevésbé önálló mint "eltűnt személy"...
2015. dec. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Itt nem az önállóságról van szó szerintem. Egy 10 éves még nem annyira nagy. Nem egy megbízható világban élünk sajnos, vigyázni kell a gyerekekre. Bármi megtörténhet. Én sem hagynám kint egyedül a fiamat nem is fogom. Mindegy mit mondanak. Bár ő még csak 6 éves, de még 10 évesen is bejön velem az tuti.
2015. dec. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Biztosan nem egyedül fél, csak szimplán félti a gyerekét. Bár lányom van, de ugyanezt tettem volna.
2015. dec. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%

Még mindig jobb a női mosdóban az anyuka a fiával, mint fordítva. A női mosdóban minden zárt helyen történik, míg a férfi WC-ben ott vannak a piszoárok.

Én a lányommal a mozgássérült WC-be jártam. Amikor ezt megemlítettem egy fórumon, egyből nekem estek az agymosottak, hogy "Legyen rá szükséged!" Mintha az valami szent hely lenne, ráadásul még sose történt olyan, hogy pisitáncot lejtve toporgott volna valaki az ajtó előtt!

Vagy meg kellett volna kérni valakit, hogy pisiltesse meg?

Szóval sakk-matt.


Pár éve egy gyorsétteremben nem engedték be az apukát a pelenkázóba, mert oda csak az anyák vihetik a gyermeket. Normálisak?

2015. dec. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
48%

ez engem akkor zavart igazán,amikor hasonló korú voltam,mint a bevitt fiúk.

de azóta felnőttem,nem igazán èrdekel. bár így bele gondolva kicsit furcsa. mert gondolom nem megy be az anyuka vele már pisilni,hanem kint várja. akkor meg mièrt ne mehetne a fèrfi mosdóba? a suliban is gondolom egyedül használja a fiú wct.

szóval 10 èvest már szerintem nem kène ennyire kísèrgetni,ha csak nem akarunk èletkèptelen felnőttet nevelni.

de csak szól majd a fiú,ha cikinek èrzi

2015. dec. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%

Én is találkoztam már ilyennel, nem kell félni tőle.


Nyilvános helyeken egyre gyakoribb, hogy molesztálás áldozatai a gyerekeket, lehetnek azok nagyobbacskák is. A férjem rendőr, s egyre több ilyen bejelentést vizsgálnak. A baj az, hogy a mellékhelységeket nem lehet bekamerázni. A törvény tiltja.

Amiatt ne aggódj, hogy meglátja a nunidat! A kabinba úgy sem lát be.

2015. dec. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%

"mert gondolom nem megy be az anyuka vele már pisilni,hanem kint várja. akkor meg mièrt ne mehetne a fèrfi mosdóba"


Feltehetően az anyukának kellett könnyítenie magán,azért ácsorgott a fia a női mosdóban...

2015. dec. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
69%
Megkaptad a választ,illetve ha lesz majd gyermeked,valószínűleg meg is tapasztalod,hogy miért.De mégis miért zavar,ha zárt fülkék vannak?
2015. dec. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

Miért, mit kellett volna tennie? Hagyja a gyerekét egyedül a bevásárlóközpontban? Gondolom ketten mentek, anyukának pisilnie kellett és azért vitte magával.

Amúgy nekem is van egy 5 éves kisfiam és ha neki is pisilni kell, akkor a női mosdóba viszem, hisz még gyerek, semmi olyat nem fog tenni, ami más nőket zavarhatna, ellentétben lehet, hogy sokkal zavaróbb lenne, ha én mennék be vele felnőtt nőként a férfi mosdóba!:)

2015. dec. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
60%

Nyilván,ha anyukának kell pisilni, akkor nem hagyja kint a gyereket.

Ha meg a gyereknek kell, akkor a férfi wc a megoldás, anyuka meg megvárja az ajtóban.

2015. dec. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!