Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szappankréta vélemény? Szereti...

Szappankréta vélemény? Szereti a gyerek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 12. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
én pont 2 hete adtam unokaöcsémnek a névnapjára, a sógornőm épp a héten hálálkodott, hogy mióta megkapta a két kicsi rohan fürdeni (6 és 3 éves), hogy rajzolhassanak a kádra, eddig úgy kellett bekönyörögni őket :) - mellesleg azt mondja alig kopik, szóval nem fogy el pár alkalom után :) - én netről rendeltem 600ft körül volt, a héten vásárlás közben láttam egy játékboltba: 1800 ft-ért... én gyerekeim is kapnak Karácsonyra :)
2015. dec. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyik márkát vetted? köszi..
2015. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én házilag készítettem,az cart se ért:(
2015. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


innét rendeltem több mint 1 hónapja, most látom, hogy akciós azért ennyi :) (erre már nem emlékeztem) - akkor volt kép is nem tudom miért vették le

2015. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lányom nagyon szeret rajzolni, ezt is szereti, én is azért vettem, hogy vonzóbb program legyen a fürdés, és bejött!
2015. dec. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!