Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak szerintem gusztustalan,...

Csak szerintem gusztustalan, hogy egyes felnőttek mindenhova odapisiltetik a gyereküket?

Figyelt kérdés
Igen, értem én, hogy egy gyerek még nem tudja visszatartani és adódhat olyan helyzet mikor nincs más választás... de egyes felnőttek egészen érdekes helyekre képesek pisiltetni a gyerekeiket, és megvallom őszintén én ilyenkor alig látok a pipától. Múltkor például azt látom, mikor megyek hazafelé, hogy egy kislányt a betonúton, épphogy arrébb az út közepétől tart az anyja. Megint máskor azt, hogy szobor mellett... A kedvencem pedig még mindig az, mikor egy kisfiút VALAKI MÁS KERTJÉBE, a kerítésen keresztül pisiltetett az anyja. Mit gondolnak ezek a felnőttek? Egyáltalán ilyesmi hogy fordul meg a fejükben? Mert nyilván nem a gyerek a hibás.

2015. dec. 13. 23:22
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
35%
Na, hugyosék jöttek lepontozni? Mi van, nem tetszik, ha valakit zavar, hogy milyen ordenárék vagytok? Remélem otthon még ennyire sem fogjátok vissza magatokat, és a nagydolgot is mindenki előtt végzitek. De azért azzal legyetek tisztában, hogy ez köztisztaságilag is problémás, és simán meg is büntethetnek érte. Bízom benne, hogy előbb-utóbb meg is teszik, és akkor nem hugyoztatjátok össze a kölkötökkel a várost.
2015. dec. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nehèz kèrdès mi mindig kerestünk egy bokrot vsgy egy fàt vagy benentünk a cukiba,kàvèzòba,ètterembe vettünk pl egy vizet ha csak ùgy engedtèk a mosdóhasznàlatot,ez most is ìgy van igyekdzem odafigyelni erre de persze egy 4,5èvessel egyszerűbb,emlèkszem 2,5volt màr szobatiszta,szòlt a boltban hogx pidilni kell ès be is csurgott szòltam az eladònak kellemetlen volt de hàt kisgyerek.
2015. dec. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os a kutya nem zavar, csak gondoltam, ha már emberek vagyunk, van egy minimum... A felnőttekre pedig én is ki vagyok akadva, nekik kéne példát mutatni.

Csak zárójelben: az első esetnél olyan úton csinálta az anyuka, ami mentén négyzet alakú füves területek voltak sorban egymás után (fasor) és két ilyen füves terület közé, a betonútra ment. Szóval konkrétan egy lépés lett volna. Aztán más kertjébe? Akkor már tényleg inkább a betonút. Én olyan esetekről beszélek, amikor 1000 más megoldás lenne de mégis kényelmesebb a betonra meg emlékművekre... Én ezekre vagyok kiakadva. Meg arra, hogy a kakit senki nem szedi fel maga után.

Azt pedig nem értem, egyesek miért nyomogatnak itt piros kezeket... Én mindenkinek zöldet adtam, mert elmondta a véleményét őszintén.

2015. dec. 14. 13:28
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Akinek van gyereke az tudja, hogy bizony adódhat olyan helyzet amikor a betonútra kell pisiltetni a kicsit, vagy oszlop mellé, vagy kerítés mellé. Egy nagy vásáron voltunk amikor a fiam közölte hogy kell kakilnia, szuper, wc-be akkor még nem volt hajlandó így elkellett vinnem az épületek mögé a parkoló autók közé, ott állt jó pár ember is, beszélgettek, hát istenem, ott gugoltattam le a fiamat. Mindenki gondoljon amit akar, nekem akkor az volt a fontos hogy a fiamnak megfelelő helyet találjam meg, persze, kellemetlen szituk ezek de szülők vagyunk, kötelességünk ez is. (persze a kakit nem hagytam ott)

Kár ilyeneken felháborodni, ha azoknak a szülőknek lett volna más lehetőségük biztos nem oda viszik a gyereket pisiltatni.

2015. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
82%
"megvallom őszintén én ilyenkor alig látok a pipától" - Ne haragudj kerdezo de nem birom abbahagyni a nevetest. Ez nagyon tetszett.
2015. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
0%

"Kedves 6-os a kutya nem zavar,"


Engem pedig az jobban zavar. Egy kutyát nem kötelező utcára vinni, vagy előbb neveld meg. Egy gyereket viszont nem tarthatsz négy fal között.

2015. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Nem kötelező utcára vinni???!!!

Hát gratulálok. Egy gyereket is nyugodtan lehet a négy fal között tartani. Kb. ugyanazt a hatást éri el, mintha a kutya lenne bezárva. Mivelhogy egy kutya értelmi és érzelmi intelligenciája egy 3-4 éves gyerekével egyenlő (ez tudományosan bebizonyított tény). A kutyának szüksége van a sétára, mert 1. mozgásra is szüksége van, főleg a vándorlási ösztöne miatt, különben ideges és depressziós lesz, 2. hogy szocializálódon. Szüksége van más kutyák társaságára, így élhet egészséges életet. A gyereknek, tudtommal nincs is még csak vándorlási ösztöne se...

2015. dec. 14. 19:38
 18/37 anonim ***** válasza:
28%
Szobor tövébe, út szélére csak akkor pisiltetném, ha már az utolsó pillanatban van. Mégsem fagyhat rá a gyerekre a pisis ruha így decemberben. De más kertjébe pisiltetni nem gáz szerintem, gondolom, nem a zöldségekre céloztak. Amúgy a kutyák is mindenhova odapisilnek, madarak odatojnak, az nem háborít fel?
2015. dec. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, megkérdezhetem, van-e gyermeked? És kutyád?
2015. dec. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Válaszai alapján kutyája van, gyereke nincs.
2015. dec. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!