Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elengednétek így a gyereket?

Ti elengednétek így a gyereket?

Figyelt kérdés

Szóval a apai nagyszülők kitalálták h nyáron vigyük le az unokát hozzájuk és hagyjuk ott 1-2 hétre h az milyen jó dolog lesz...


amit tudni kell :

a gyerek 5 éves

összesen az 5 év alatt 10-12x találkoztak talán, mindig szülői felügyelet mellet

270km laknak ... egy kis faluban

vonattal levinni-hazajönni majd lemenni-hazahozni

csak az odaút fél nap és kb35e lenne csak a utazás eben az esetben

alapban normálisak a nagyszülők de 60 felett vannak jócskán

a gyerek nyitott barátságos személyiség de 1 napnál több időd még nem töltött el szülők nélkül

eddig nyaranta max 5 napot volt ott az apjával együtt és még 1x 2 napot januárban - mindig az apa vitte le a gyereket hozzájuk...


2016. jan. 23. 09:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Szép család...Mitol ne maradhatna a saját gyerekük?!
2016. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan nehéz kitalált, utolsó. Jócskán hatvan felett van mindkettő, ergo nyugdíjasok, nem hinném hogy magas havi bevetellel - egy felnőtt egy heti ellátása nem két fillér.
2016. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Azert nem kerul egy fel vagyonba az étkezés. Főleg nyáron, amikor minden van a kertekben.
2016. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Na, szép... A gyerekeknek nincs pénzük vonatjegyre, a szülőknek nincs pénzük etetni a gyereket... -_- Hagyjuk már, nem ezért nem találkoznak gyakrabban, hanem mert nem is akarnak.
2016. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ha már eldöntöttet, hogy nem mehet, mit kell még ezen rugózni? Én 4 éves voltam, mikor először 3 hetet nagyimnál töltöttem, 400 km-re, mert lakást újítottak a szüleim. Szintén kb. fél évente láttam a mamát, de jól elvoltam, nagyon szerettem a kiscsibéket, kiskacsákat, malackákat. Szerintem a fiad is szeretné. :)
2016. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb dolog ha elengednéd. Főleg, hogy kevésszer látja a nagyszüleit, emiatt méginkább kikéne használni minden adandó alkalmat. Ezenkivül lát egy kis "világot", kirándul, nincs ebben semmi rossz.
2016. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én elengedném. A lányo at elengedtem 1 hétre 3 évesen a keresztanyjához, igaz "csak" 100kmre laknak és van kocsink hogy ha gáz van csak beülünk és 1 óra alatt ott vagyunk. De! Szerinzem 5 évesen nagy élmény lenne neki egy vidéki kis nyaralás a mamáéknál. Én igaz nem egyedül mert a nővéremmel voltunk nagykanizsán 2 hétre 5 és 6 évesek voltunk. Annál a nagypapánál aki elvált a mamámtól és 5évente egyszer lejött hozzank. Akkor találkoztunk vele és az új élettársával először. A mai napig nagy élmény, állati jó volt az a nyaralás. Pedig kicsik voltunk, de rengeteg élménnyel találkoztunk. Jah és ők sem voltak fiatalok akkor sem. 63 éves volt a papa. Szerintem engedd el, ja bármi baj van érte tudsz menni.
2016. jan. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

a párom szüleinek mint írtam lenne ideje és pénze is h akár kéthetente eljöjjenek - akár kocsival akár vonattal (szállás meg tudjuk oldani van hely a házban elég :-) - anyagilag jól állnak

nekünk nincs kocsink - szal ha bármi van akkor fél nap minimum mire oda érünk


egy nagyvárostól nem messze falun élnek de nincs állatuk vagy veteményes kert - díszkert - szal nem fog kacsát etetni :-) azt itthon eteti


ők azért nem jönnek mert náluk alapelv h majd a gyerek/unoka őket látogatja ők nem mennek sehova sem


de itt a pénz lenne a legnagyobb gond részünkről amit nem értenek meg ...

2016. jan. 24. 17:07
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem engedném el. Mellesleg akkor már rakok még a pénzhez, és elmegyek a gyerekkel meg a férjemmel nyaralni pár napra...
2016. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!