Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit tennétek a helyemben...

Ti mit tennétek a helyemben vigyem oviba vagy ne?

Figyelt kérdés
Kisfiam szeptemberben kezdte az ovit de rendesen beszokni sem tudott mert mindig össze szedett vmi nyavajat. Idén januárban született kistestvére. Ezért január elsejétől nem jár oviba nehogy haza hozzon vmit a picinek aki most 1 hónapos. A drnő csak márciusban engedné de a férjem háborog. Én meg nem tudom mit tegyek mert vinném is meg nem is. Nagyon félek h ő is össze szed vmit (most hanyos hasmenéses vírus van az oviba,meg ugye jön az influenza) illetve h a kistesoja is elkapja. Már szinte minden nap vitazunk emiatt, mert a férjem vinné én meg nem tudom mit tegyek. Hiába az immunerősítes eddig is mindent elkapott. Tudom h kell neki a közösség stb de attól is félek h le betegednek, főleg ugye a pici.
2016. febr. 1. 19:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem zavarja h itthon van hisz egész nap én vagyok a gyerekekkel. Neki az a baja h a gyereknek szüksége lenne a közösségre, fel h majd a sok hiányzás miatt nem engedik tovább.
2016. febr. 1. 20:50
 12/17 anonim ***** válasza:
Az oviba nincs ilyen, hogy nem engedik tovább :D Az én lányom 4 évesen kezdte az ovit, és tökéletesen beilleszkedett, szocializálódott. Nekünk is volt kistesó, és nem mentünk.
2016. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem marad ki semmiből, ha nem viszed februárban. Én még a márciust is ráhúznám. Aztán már kevesebb lesz a betegség, többet lesznek kint, stb. De én azt tapasztaltam, ha csak ebéd után hazahozom a gyereket, már ritkábban beteg, talán mert nem alszanak egy légtérben, vagy nem tudom... Szóval a "félnaposság", ha tervezel ilyet, is sokat számít betegségek szempontjából, legalábbis nálunk így volt.
2016. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az hülyeség hogy ha fél napot van cdak bent akkor kevesebbet beteg. Lányom 1 éve kezdte az ovit, azóta fèl napos, és állandóan beteg.

Viszont oviban nincs olyan h nem engedik tovább a gyereket. Ha az óvónőkkel megbeszéled, simán otthon maradhat a gyerek. Nem is értem mért kell ezen problémázni, nem a világvége.

2016. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Fél napokat volt és így is mindent össze szedett
2016. febr. 2. 02:37
 16/17 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat :)
2016. febr. 2. 21:03
 17/17 anonim ***** válasza:
Az anyatej sem véd meg a durvább vírusoktól, max annyiban hogy nem 5 napig lesz lázas hanem 4...
2016. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!