Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam fél a sötétségtől...

A kisfiam fél a sötétségtől éjszaka? Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

A 3éves kisfiam éjszaka nem hajlandó elaludni sötétben,és ezért a hallban égnie kell a villanynak,egész éjszaka.

Mikor elalszik le szoktam kapcsolni,de egyből fel kell és hisztizik.

Próbáltam a szobájába tenni éjszakai fény lámpát,de az meg nem tetszik neki.

Tehát a szobájában nem éghet a villany,csak a hallban.

A hall mellett van az én szobám is és engemet nagyon zavar egész éjszaka a fény,és nem tudom ki aludni magamat!!

Ez megy már 3 hónapja!

Egyedül nevelem őt és mindez azóta van mióta az apukája jan.1-én hazahozta.


Nem tudom hogyan tudnám ezt megszüntetni!

Van valakinek e kapcsán tapasztalata?

Mit tegyek?

Már nagyon sokat próbálkoztam,és semmi!


Miért lehet az hogy a saját szobájában nem fogadja el a fényt,éjjeli lámpával?

Sok volt a villanyszámlánk is,ezért takarékos izzót raktam a csillárba!


Várom a megoldást,hátha van!

Köszönöm a segítséget,és bocsi hogy ilyen hosszú lett,és hogy ebbe a kategóriába írtam,de ezt többen nézik!


2010. márc. 29. 16:07
 1/5 anonim válasza:
Én 19 éves vagyok és még mindig félek a sötétben...
2010. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem nézett esetleg valami olyan filmet ami "megzavarhatta"? Érdemes lenne megkérdezni az apukáját, hogy nem vett e észre valami szokatlant a gyereken. Persze nem kérdőrevonni! Csak kérdezni, hogy ne vegye támadásnak.

Ha nem találtok okot, lehet érdemes lenni szakemberhez fordulni.

Sok sikert!

2010. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Javaslom menjetek el egy pszichológushoz, valami történt vele, ha ennyire köthető az Általad írt időponthoz.
2010. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet kapni a bababoltokban éjjeli fényt.az én kisbabám állandóan sírt éjszaka de amióta vettünk egy ilyet azóta végigalussza az éjszakát
2010. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 19 hós és éjszaka először éjszakai fény volt,de nem sokat ért, mert nagy a szoba és nem volt elég.Van egy kislámpa, fenn van magasan a polcon és egy bagoly búra van és halványan bevilágítja a szobát. Azóta jobbat alszik. Amúgy 25 éves vagyok és nálunk minden helységbe ég éjjelifény mert én is gyáva fajta vagok.Komolyan.
2010. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!