Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi okozhat folyamatos köhögést...

Mi okozhat folyamatos köhögést óvodásnál?

Figyelt kérdés
5 éves fiú, gyakorlatilag egész télen köhög és a torkát köszörüli. Az időszakos náthát leszámítva nincs váladéka, és egyelőre sem a mézes tea, sem a lándzsás útifű és hasonló kanalas orvosságok nem hoztak változást. A kedve jó, semmi hőemelkedés nincs. Ismerős valakinek ez az állapot?
2016. febr. 15. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Én első körben allergiára gyanakodnék (óvodai ágynemű stb.) második körben pedig valami pszichés okra.

Ha a páratartalom rendben van ott, ahol tartózkodik, esetleg próbáljátok ki a sópárologtatót, nekünk nagyon bevált:

[link]

2016. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol? Szóval otthon is, oviban is, friss levegőn is? Lehet száraz a levegő és attól.
2016. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen párásítót vettem 7000-ért, salvus vizet párásítok benne, amikor úgy érzem beteg leszek, vagy a fiamon látom, hogy kezd beteg lenni. Sokkal jobb mint bármilyen köptető. Az elhúzódó hónapokig tartó köhögésemet is elmulasztotta 2 hét alatt mikor megvettem.


[link]


Szerintem megéri! Neked is azt ajánlom, hogy próbáld ki. Vegyél egy hasonló készüléket.

2016. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lencsefőzelék ***** válasza:
75%

A (tehén)tej is okozhatja. Tönkreteszi az ember nyálkahártyáját. Én több mint 10 évig köhögtem tőle, orvosok sem tudtak rájönni, hogy mitől van. Száraz köhögés volt, a pszichés ok is felmerült, de aki ezt tippelte, az nagyon messze járt az igazságtól...

2009 januárjában szoktam le a tejről, azóta nem köhögök.

2016. febr. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is sokat köhécselgetett, nála poratka allergia áll a háttérben.
2016. febr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!