Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora kárt okozunk vele, ha...

Mekkora kárt okozunk vele, ha egy nap kimarad a nappali alvás?

Figyelt kérdés

Akárhogy sakkozunk, a programot csak úgy tudjuk megoldani, hogy a nappali alvása kimaradna. Délelőtt nem hajlandó elaludni, a saját ágyán kívül máshol nem alszik el.

Két éves.

Egy nap kihagyás belefér?


2016. márc. 4. 15:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7. vagyok. Én egy szóval sem mondtam, hogy ne kellene aludnia egy 2 évesnek. A majdnem 4 éves fiam is alszik még nappal. Én azt mondtam, hogy 1-1 nap ha kimarad a délutáni alvás, attól semmi baja nem lesz egy ekkora gyereknek. Azt gondolom ebben sincs semmi újdonság.
2016. márc. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szetintem meg nagyon gyerekfüggő. A fiam pl.simán bírta ennyi idősen is, ha kimaradt az alvás, a kislányom most tölti a 4-et, és még mindig öngyilkosság megjátszani ezt vele. Nem csak nyűgös, hanem ki is mondja, hogy neki rossz, hogy nem alhatott. Pedig ő sincs kisbabaként kezelve.

Kérdező, próbáljátok meg, és kiderül, melyik típusba tartozik a kisfiad. Maradandó károsodás nem fogja semmiképp érni.

2016. márc. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Fiam 2 éves korától alig aludt,2,5 éves korától egyátalán nem alszik. Viszont aludt 7től reggel fél 7-7 ig. Most 5 éves 8tól alszik 7ig mindennap. Nem lesz semmi baja,miért lenne,minden gyereknek másra van igénye.
2016. márc. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én egyszer felkeltem déli alváskor és azóta se alszok délben :D
2016. márc. 8. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!