Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adjak vagy mit csináljak...

Mit adjak vagy mit csináljak hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
a kisfiam 2-éves, nem tud kakálni, nyomja de semmisem jön pedig ezelött nem volt semmi ilyen probléma.

2016. márc. 6. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok folyadék, rostos gyümölcs, joghurt, lekvár.

Mióta nem kakilt?

2016. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tegnap óta
2016. márc. 6. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Az még nem vészes ha egy nap kimarad.Én olvastam olyat hogy a 2-3 éves gyerekeknél szinte mindnél előfordul székrekedéses időszak. (Nem tudom mennyire igaz.)

Nállunk mindig bejön ilyenkor a mogyoró,dió....esetleg ha szereti aszaltszílva ( az én fiam nem eszi)

Plusz egy jó kis közös torna,ugrándozás.

2016. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megpróbálom. köszi
2016. márc. 6. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Sok folyadék, az lazítja a székletet és mellékhatása sincs.


Ha több napig nem jön semmi, akkor a tuti kirobbantós módszer: egy evőkanál étolaj. Két perc múlva a fajanszot is lerobbantja és minden kijön. Ha gondolod, saját magadon kipróbálhatod előtte. Nem jár fájdalommal, de nagyon hatásos.

2016. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!