Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az idén nyáron elmennétek...

Az idén nyáron elmennétek repülövel nyaralni zakyntosra 4 és 6 éves gyerekkel?

Figyelt kérdés
debreceni indulással. csak gondolok itt sajnos a terror veszélyre is.Anyukák, ti elmernétek indulni?
2016. márc. 24. 13:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát elég elgondolkodtató!A sok részeg fiatal miatt!Azért zakyntosra esett a választás, mert igy képek láttán tetszik. Tavaly Bulgáriába voltunk! Viszont ami fontos, hogy csak debreceni indulással mennénk! Sokhelyre nem megy! Korfu(ott már voltunk, nekünk nem jött be)Bulgária, Török o.,zakyntos, meg azt hiszem Kréta.
2016. márc. 25. 07:59
 12/21 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.

Hát a a felsoroltak közül, én egyértelműen Krétára mennék. Gyönyörű sziget, rengeteg látnivalóval szerintem jobban tetszene, mint Zakynthos.

2016. márc. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ajánlanád akkor kisgyerekkel is?van valami látnivaló?Ami még gyerekkel belefér. nem egésznapos turára gondolok.
2016. márc. 25. 08:22
 14/21 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy nem mennék oda már.


Rákerestem a képekre most frissen, és igen, gyönyörű, csak ez nem igaz. A képek zöme fakultatív kirándulásokon készül. Van ilyen szép része, de nem ott, ahol laknátok.


Ahol szállások vannak, ott kb. ilyesmi a strand:

[link]


A bulis utcáról nem is találtam képet. A csodaszép kékséghez semmi köze nem volt az életben, csak a kirándulások alkalmával, ami pár óra csupán.

2016. márc. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszi a képet! Hát ez elég elszomoritó! Mert a képek alapján tényleg mást lát az ember! Bár szállodába mennénk, nem apartmanba!Krétán esetleg nem jártatok? Oda esetleg?
2016. márc. 25. 08:47
 16/21 anonim ***** válasza:

Ott még nem, de olvasgattam már róla, az alapján tetszett.

Olvasgasd a hellasz.hu-t, ott fórumokról nagyon sokat lehet tájékozódni, valamint vannak fényképalbumok is, amit az utazók csináltak. Az valamennyire reális képet ad a helyekről. Nézd meg azért Zakynthost is, mert könnyen lehet, hogy van valami olyan része, amit mi nem fedeztünk fel, és mégis nagyon szép.

2016. márc. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki Krétát ajánlotta. Ott még én sem voltam, de látnivaló tényleg sok van, a régészeti lelőhelyektől a csodaszép strandokig.

A sziget baromi nagy, tehát attól függően kell a kirándulásokat nézned, hogy hol lesz a szállásotok.

És persze, kisgyerekkel is ajánlott.

(készültünk már oda, csak nem jött össze, ezért nézegettem, hogy mi hol, merre)

Tényleg nézz be a hellasz.hu Kréta topikjába, nagyon sok info van, teljesen kiokosodhatsz ott. :)

2016. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én mennék simán, ez tényleg nem veszélyes hely. Mi Londonba készülünk már évek óta, idén mehettünk is volna, na azt viszont most tuti kihagyjuk. Még ha csak a férjemmel ketten mennénk, akkor bevállalnám, de a két gyerekkel tuti nem. De Görögországba - főleg, hogy nem főváros - simán el mernék menni.
2016. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! megnézem azt a hellas.hu oldalt.
2016. márc. 25. 15:42
 20/21 anonim válasza:
Nem kell félni,semmi sem fog történni. :D Nyugodtan elmehetsz nyaralni a gyerekeiddel. ;)
2016. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!