Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol kezdjek el gyerekre...

Hol kezdjek el gyerekre vigyázni, gondozni?

Figyelt kérdés

Au pair szeretnék lenni (fiú vagyok) és ahhoz ugye minimum 200óra tapasztalat kell (nem rokon) gyerekekkel. Sajnos azt sem tudom, hogy hol kezdjek neki, mert nem vagyok jártas a témában. Igazából nem várnék el fizetséget vagy csak minimálisat, csak legyen meg a minimum 200óra gyakorlatom. Meg gondolom nem olyan sokan bíznák a gyereküket egy 16évesre. Valaki tudna segíteni, hogy merre kezdjek el érdeklődni?

Előre is köszönöm. :)



2016. márc. 29. 22:28
1 2
 11/12 anonim válasza:
58%
SEHOL nem fognak meg csak szoba sem allni veled, amig nem vagy 18. De ha USA-ba akarsz menni, akkor keszulj fel hogy meg 21 alatt is nehez csaladot talalni. Addig ne is kezd el, mert meg szuloi engedellyel sem lehet. Megis ki az, aki a gyereketegy masik gyerekre bizna?
2016. ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
a 21-es korhatárt már figyelembe vettem de addig is kellene tapasztalat
2016. ápr. 2. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!