Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, Ti elég türelmesek...

Anyukák, Ti elég türelmesek tudtok lenni a mindennapokban?

Figyelt kérdés

Van két tündér gyerekem és el vagyok kényeztetve talán, mert ha néha valami nem úgy megy, ahogy szeretném én is hamar ingerült leszek, és akár határozottan fogom meg Őket, és olykor Rájuk kiabálok.

Utána borzalmasan érzem magam, de valahogy nekem is le kell vezetnem a feszültséget. :(

SOHA nem bántanám, ütném meg, büntetést sem igen adok, max gondolkodjon a szobájában, vagy nincs édesség ma már, stb.

Imádjuk egymást és szeretek Velük lenni, sok programot csinálunk, itthon is kreatívan töltjük az időt, szeretnénk is még gyerekeket, anyagilag is rendben vagyunk, Férjem is megértő és segítőkész, mégis valahogy mostanában hamar felmegy a pumpa.


Ti mivel kapcsoltok ki?

Ha felbosszantanak a gyerekek, hogy reagáltok?


Természetesen nem ugrom én sem az első ellenkezésre, nyafogásra, alapvetően fontosnak tartom a türelmet, elterelést, beszélgetést, nyugalmat, csak néha nem megy és ez nagyon bánt, bosszant.

:(


Köszönöm ha leírjátok a Ti reakcióitokat. :)



2016. ápr. 5. 12:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ugy tudom ők nem anyát akarják felhúzni, hanem a reakcióra kíváncsiak mert még azt is másolják, tanulják.

Kezdetben nem is értik hogy pl a kiabálás az negatív reakció.

Elvégre az ő szemszögükből nézve ők csak jàtszanak amire anya fura dolgokat produkál :)

2016. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!