Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok, helyes dolog e...

Mit gondoltok, helyes dolog e leszidni a gyereket, ha beleszól, mikor a felnőttek beszélnek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 22. 09:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%
Lányom folyamatosan belebeszélne,csak azért,hogy ne hogy már mással jól elbeszélgessünk,és ne körülötte forogjon a világ.Mindig azonnal leállítom.Mániája még ha telefonon beszélek,akkor jön mindennel,ez kell,az kell,amaz kell (előtte persze semmi) ilyenkor is megkérem,hogy fejezze be,telefonálok,és addig foglalja el magát.szerintem ez alap.
2016. ápr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is rájuk szolok ha apjuknak mondok valamit és bele beszélnek .ezt egyik gyerekemnek sem hagyom hogyha felnőtek egymásal beszélgetnek ők bele beszéljenek tők más dolgot .ha elmontam amit apjuknak akartam mondani utána meghalgatom az ő mondandojukat is .
2016. ápr. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!