Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen tehéntejet javasolt...

Milyen tehéntejet javasolt innia 2 évesnek? Bölcsikben mi van? Dobozos v termelőtőlhozatják?

Figyelt kérdés

Ma ivott először nagyobb mennyiséget, eddig nem fogadta el de bölcsiben már hozzászokatták.megesik hogy véletlen nincs itthon tejital, igy olyankor a tehéntejjel próbálkozom. Ma volt először, hogy lement teljesen olyan 1,5 deci. Mivel eddig nemigen itta igy nem is gondolkoztam azon hogy milyet kell neki venni, csak ami hirtelen a hűtőben volt azt adtam.

A bolcsis tej azt tudom hogy 2,8-as, még jo hogy ilyen van itthon most, de olcsó dobozos tej...


2016. máj. 8. 21:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Miért nem ajánlott az UHTs?
2016. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
az UHT-val sincs semmi baj, a magas hőmérsékleten történő tartósítást rövidíti, nem tartósító szeres az sem, rendes tej, összetétele is nagyjából megmarad a hőkezeléstől, viszont a friss az akkor is friss...ez ugyanolyan mint hogy a szárított fűszer helyett is jobb a friss, mert ott 100%-ban megmarad benne minden olaj és aroma.
2016. máj. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
és az uht-nál is fontos a zsírtartalom, egy gyereknek szüksége van a zsírra, a 1,5%-os löttyök helyett 2,8%-ost kell venni.
2016. máj. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!