Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedül maradtam egy kicsi...

Egyedül maradtam egy kicsi gyerekkel. Hogyan tudok boldog gyerekkor adni neki?

Figyelt kérdés
Helyrehozhatatlan ellentétek, férjem már el is költözött, békülni nem hajlandó. Mit csináljak hogy a gyermekem ne érezze meg ezt a veszteséget, hogyan lehet a lehető legjobbat ki hozni ebből a helyzetből?
2016. jún. 9. 13:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
8as: és te ezt hogy bírod? A kicsi hogyan viseli a helyzetet?
2016. jún. 10. 21:32
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Sz@rul vagyok, raadasul senkim sincs itt a kozelben. :(

A kicsi meg csak egy eves, o meg nem erzi szerintem.

Te, hogy vagy ?

2016. jún. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem jól. Folyton bőgnék és sajnos feszült is vagyok. Próbálom tartani magam, hogy a gyerek minél kevesebbet érezzen belőle.

Hogy bírsz így vele egy lakásban élni? szüleidhez nem tudsz menni?

2016. jún. 11. 12:52
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem a bogos korszak mar elmult,mar utalatot erzek.

Kulfoldon elunk, sajnos nincs itt senkim. Hazanenni sem tudok most mas okok miatt, apukam is most halt meg :(

Nagyon nehez igy egy hazban elni, folyamatosan beszologat, nem tudom meddig birom meg. De nem koltozik el, en meg nem tudok, itt ahhoz rengeteg penz kell, plusz egyedulalll anyanak senki nem ad ki lakast :(

Nem tudom mi lesz ...

2016. jún. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nincs eselyetek rendezni ?

Sirj nyugodtan, es hidd el, az allando boges idoszak elmulik, kb fel evig tartott nalam

2016. jún. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nincs. Kiderült hogy hónapok óta van valakije és már oda is költözött hozzá. Én meg úgy érzem hogy összeomlik körülöttem minden. Ő meg vígan éli gondtalan életét.
2016. jún. 12. 21:37
 17/17 anonim ***** válasza:

Oh ez durva!

Megertelek. Nekem ami segitett, hogy nem gondoltam a jora, csak a rosszra, es, hogy , hogy bant velem. Ez segitett, hogy megutaljam!

Ez is eli az eletet vigan, mig en azon gondolkozok, hol fogunk lakni, o meg azon, hogy hova megy nyaralni.

2016. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!