Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tengerparton hány éves koráig...

Tengerparton hány éves koráig lehet egy gyerek meztelenül?

Figyelt kérdés
tudom sok hasonló kérdés van már,és már mindenki unja ezt a témát,de azért meg kérdezem hogy szabad e egyáltalán pucéran hagyni a gyereket? 5 éves lányom van,fürdőruhába volt egy darabig a parton de amikor meg látta hogy sok korabeli vagy fiatalabb meztelenül volt,meg kérdezte tőlem hogy ő mért nem lehet úgy? mondtam neki hogy nem helyén való de addig nyafogott míg végül le vettem róla a fürdőruhát,ő persze élvezte hogy szabadon lehet,de nem tudom én határesetnek érzem 5 évesen,ki hogy van ezzel?

2016. júl. 1. 17:00
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
69%
utolso, még nudista strandon sem láttam felnott embert csupasz fenékkel leulni a homokba…ez nem prudéria, hanem higiénia.
2016. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
44%
Ameddig gyerek, és jól érzi magát meztelenül.
2016. júl. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
41%
Bármeddig, amíg őt nem zavarja. Nincs erre szabály. Ha élvezi, engedd, elvégre ez a természetes.
2016. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
51%

Ha az én gyerekemről van szó egy percig sem lehet meztelenül, se tengerparton

, se strandon, se Sehol!


6 éves kislányom van. Kis kora óta fürdőruha van rajta. Tavaly is voltunk Balatonon, látott Nála kisebbeket meztelenül, mégsem kellett róla levennem a fürdőruhát. Azért 5 évesenezt már megértik!

2016. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
37%
Minél tovább, annál jobb. Elvégre ez a természetes. Ameddig őt nem zavarja, addig ne adj rá semmit.
2016. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Semeddig.
2016. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
35%

30! Te is meztelenül ücsörögsz a homokba? Nem vagy túl igényes, engem nagyon idegesitene, hogy mindenembe belemegy a homok.


Honnan tudod, hogy régen milyen egészségi állapotban voltak? Nyilván volt oka annak, hogy kitalálták a fürdőruhát.

2016. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Ha igényes a szülő akkor semeddig.
2020. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!