Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tengerparton hány éves koráig...

Tengerparton hány éves koráig lehet egy gyerek meztelenül?

Figyelt kérdés
tudom sok hasonló kérdés van már,és már mindenki unja ezt a témát,de azért meg kérdezem hogy szabad e egyáltalán pucéran hagyni a gyereket? 5 éves lányom van,fürdőruhába volt egy darabig a parton de amikor meg látta hogy sok korabeli vagy fiatalabb meztelenül volt,meg kérdezte tőlem hogy ő mért nem lehet úgy? mondtam neki hogy nem helyén való de addig nyafogott míg végül le vettem róla a fürdőruhát,ő persze élvezte hogy szabadon lehet,de nem tudom én határesetnek érzem 5 évesen,ki hogy van ezzel?

2016. júl. 1. 17:00
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
63%
2 évesem màr itthon is fürdőruhàban van a medencében! Tavaly sem örültem neki hogy a mama kivitte meztelenül
2016. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
69%
Nekem 1,5évesen is kis bugyikában fürdött. Most voltunk a balatonon és elképedve tapasztaltam hogy hány anyuka viszi meztelenül a gyereket a vízbe.... nekem ez dúrva. Vannak beteg állatok is akik a kislányok kisfiúk testére gerjednek...de egy 5 éves nekem már nagyon nagy ahjoz hogy meztelenkedjen! Az én lányom 7 éves a fiam 4 es eszükbe sem jutna meztelenül strandolni. Inkább beszéld meg vele hogy ez így nem jó, és igen nem csak a pedofilok miatt hanem leül,bárhovq a meztelen kis fenekével...
2016. júl. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
71%
én soha nem vinném meztelenül. nem is egészséges és én is utálom látni, hogy néhányan már az egészen nagy (6-8 éves) gyerekeiket is meztelenül hagyják. ha meztelenül akar fürödni, akkor menjen nudista strandra. pici babára is adnék úszópelust, úgy higiénikus.
2016. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
63%
Én is kivagyok a gyerekek meztelenül hagyásától nyilvános helyen. Sose hagyom így a gyerekeimet, még a 3 hónapost se. Otthon, ahol nem látják idegenek persze meztelenkedhet ha akar.
2016. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
64%
én sose hagytam meztelenul a fiam…multkor mi is lementunk furodni, és én is megdobbentem, hogy a kozel 1 éves kislányt hagyta az anyja kuszni-mászni-ulni a homokban… aztan meg vihogott a barátnojével, hogy jajj tiszta homok a hátsoja, lehet be is kerult neki…hahaha…
2016. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
31%

naturista strandon nyaralunk

szal itt alap h meztelen mindenki :D


de abban a helyzetben egy 5éves még simán meztelenkedhet


(csak mondom ha rejted előtte azt ami neki természetes akkor simán gátlásokat építesz benne a jövőre - nem véletlen van ennyi gátlásos és prűd csaj és fiú )

2016. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
49%

van egy pszichiáter barátnő, hát ő olyanokat mesélt, hogy napokig nem bírtam aludni.

a héten is volt ez a 2 éves kislány a híradóban :(


eszembe nem jutna meztelenül hagyni a gyerekemet és ezt neki is megtanítottuk, elmondtuk neki az ő szintjén, hogy miért nem jó, persze a fertőzésekről is tud. nem is értem amúgy, nem félsz mikor pucér nunival leül a gyereked? tegnap éjjel meg ott döngették az éjszakai pillangókat :/


itthon persze a 6 évesem is szeret pucérkodni, ma is úgy pancsolt a medencében, de számunkra itt a határ

2016. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
72%
Érdekes,hogy itt hány kérdés van arról,terhesen bele lehet-e menni a vízbe,vagy pl.lehet e használni ezt a kúpot,vagy tangát felvenni.Ezek a nők nagyon tudják félteni a hüvelyüket,ellenben a kislányukat simán leültetik a koszos homokba,én ezt nem értem.
2016. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
47%

"csak mondom ha rejted előtte azt ami neki természetes akkor simán gátlásokat építesz benne a jövőre - nem véletlen van ennyi gátlásos és prűd csaj és fiú"


- Logikád alapján sokkal több gátlásos embernek kellene lenni, hiszen szinte mindenki azt tanulja, hogy fel kell öltözni.

De valószínűleg Te sem mondod azt a gyereknek, hogy mindig annyi ruhát hordjon, amennyi jól esik neki, hanem ha az utcán van, akkor felöltözteted. Ezt mi indokolja? Ilyenkor hová tűnk az elv, hogy ami természetes, azt ne takargassa?

2016. júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
57%

"csak mondom ha rejted előtte azt ami neki természetes akkor simán gátlásokat építesz benne a jövőre - nem véletlen van ennyi gátlásos és prűd csaj és fiú "



Ne haragudj,hogy ezt írom.De ha a mi gyerekünk attól lesz prűd,mert nem szeretjük meztelenül strandoltatni nagy közönség előtt,hanem eltakarjuk a nemi szervét,akkor a te gyereked mi lesz???

Pont a múltkor a szoptatás kapcsán írta valaki,kicsit durva de igaz.A sz@rás is egy természetes dolog,mégse tárod nagy közönség elé,hanem egyedül intézed nem igaz??


Vagy kérdezz meg egy gyerek pszichológust arról,pont a múltkor olvastam Vekerdytől egy jó kis írást,egy 5-6 éves gyereknek már az is frusztráló ha felnőtt meztelent lát,és pont ettől lehet később problémája.És ezt nem én írom,tőlem okosabbak!

2016. júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!