Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet baja a kisfiamnak, ha...

Lehet baja a kisfiamnak, ha evett a kakijából?

Figyelt kérdés
Teljesen kétségbeestem.Előfordult már valakinél?Éppen ajándék csokit és sütit ettünk,a kaki meg valahogy kikeveredett a pelusból,és kisfiam valószínű csokinak hitte.Az ügyeleten azt mondták nincs semmi teendő.
2008. szept. 29. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Én a helyedben pár napig nyomnám bele a Normaflore-t napi 2x.

Ha nem lázasodik,hány,hasmenéses...akkor nem lesz gond!

2008. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a babák sokmindent kibírnak! Gyakori pl. kisfiúknál, h a szájukba pisilnek, attól sem lesz bajuk.
2008. szept. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem megnyugodhatsz, ha már az ügyeleten is azt mondták, hogy nem gond. Nagyapámék korában minden gyerek evett tyúksz.rt, kissé durván hangzik ez, de nem lett semmi bajuk. Ja, persze, azért inkább csokit egyen.
2008. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja a gyereknek,az idióta hozzászólásokr ameg ne hallgass,semmilyen gyógyszert ne tömjél a gyerekbe ezért:S
2008. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!