Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Napközi, vagy délben haza a...

Napközi, vagy délben haza a suliból?! Elsős kisgyerek esetében ki mire szavaz? Tapasztalt szülők válaszának örülnék. Köszönöm.

Figyelt kérdés
Most megy elsőbe a kisfiam. Bonyolult a helyzet, nagyon szorongó, nagyon válogatós (tul. képp alig eszik)kisfiú. Fél az iskolától és az új helyzettől nagyon. Én szeretném, ha napközis lenne, de az apja haza akarja hozni délben. Megoldani meg tudjuk, mert bár mindketten sokat dolgozunk, de szinte felváltva otthon tudunk lenni délutánonként. Elég nagy a vita köztünk. :(

2016. aug. 21. 20:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Gyereke válogatja. Én ha tehetem természetesen. Próbálom úgy meg hozni a döntéseket hogy bele képzelem magam a gyerek helyzetébe. Volt itt aki azt mondta elhozná haza mert ne nyomorogjon egy kicsi gyerek a padban délután 4 ig. Ezzel egyet értek. Egy felső iskolásnak is nehéz már a délutáni foglalkozás. Nagyon fárasztó. Egy felnőtt is ha napi 8 órában dolgozik nagyon elfárad és alig várja hogy haza érkezzen. Egy kicsi gyereknek az elsődleges helye az otthon. Nekünk kell felnőtteknek biztosítani számára egy olyan meg oldást amiben jól érzi magát. Dolgozni kell. De meg kell tenni mindent annak érdekében hogy a válasz ne az legyen hogy " Nekem dolgoznom kell ez a gyerek érdeke is " Nyilván, de ezt tudtuk amikor meg szültük is. Nem a gyerek felelőssége és hibája hogy dolgozni kell. Érte vagyunk és arra kell törekedni hogy gyermek maradhasson. Dolgozni kell de amennyire lehet ez ne csattanjon a gyereken. Én 2 ovist nevelek egyedül. Mind a kettőt elhozom haza délben és mellette dolgozom is. Meg lehet oldani.
2016. szept. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!